WEINSTALL S.R.L.
BUMBACULUI, bl. X36, sc. A, et. 3, ap. 15, Municipiul Oradea, Bihor
În 2025: cifra de afaceri 187 mii lei, profit net 82 mii lei, 1 angajați.
Despre WEINSTALL S.R.L.
WEINSTALL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 martie 2016 cu numărul J2016000496057 și codul unic de înregistrare (CUI) 35757208, cu sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 187 mii lei (-5% față de 2024), un profit net de 82 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 127 mii lei la 187 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 6 aprilie 2016 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 35757208
- Nr. Registrul Comerțului
- J2016000496057
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 04 martie 2016
- EUID
- ROONRC.J2016000496057
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 05.10.2026
din 06.04.2016
din 06.04.2016
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 187 mii lei
- Profit net
- 82 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 83 mii lei
- Datorii
- 52 mii lei
- Active totale
- 135 mii lei
- Marjă netă
- 44%
- Cifră / angajat
- 187 mii lei
-5% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 38% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 167 mii | 235 mii | 63 mii | 45 mii | 125 mii | 127 mii | 118 mii | 113 mii | 196 mii | 187 mii |
| Venituri totale | 167 mii | 235 mii | 63 mii | 45 mii | 125 mii | 127 mii | 118 mii | 113 mii | 196 mii | 188 mii |
| Cheltuieli totale | 158 mii | 204 mii | 48 mii | 14 mii | 57 mii | 54 mii | 70 mii | 84 mii | 90 mii | 104 mii |
| Profit / pierdere brută | 9.077 | 31 mii | 14 mii | 31 mii | 67 mii | 73 mii | 48 mii | 29 mii | 106 mii | 84 mii |
| Profit / pierdere netă | 5.684 | 28 mii | 14 mii | 31 mii | 64 mii | 70 mii | 45 mii | 28 mii | 104 mii | 82 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | 4.689 | 4.546 | 1.518 | — | 6.673 | 18 mii | 15 mii | 7.055 | 1.852 |
| Active circulante | 120 mii | 32 mii | 31 mii | 47 mii | 90 mii | 113 mii | 37 mii | 44 mii | 161 mii | 133 mii |
| din care stocuri | 1.828 | 1.216 | 1.216 | 1.216 | — | — | — | — | — | — |
| creanțe | 18 mii | 7.365 | 6.725 | 7.047 | 772 | 755 | 773 | 751 | 93 mii | 58 mii |
| casa și conturi la bănci | 100 mii | 24 mii | 24 mii | 39 mii | 89 mii | 112 mii | 36 mii | 43 mii | 68 mii | 75 mii |
| Datorii | 114 mii | 7.840 | 3.915 | 9.823 | 14 mii | 10 mii | 9.030 | 21 mii | 63 mii | 52 mii |
| Capitaluri proprii | 6.684 | 29 mii | 32 mii | 39 mii | 77 mii | 110 mii | 46 mii | 38 mii | 106 mii | 83 mii |
| din care capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 253 din 383 în județul Bihor și locul 10.033 din 14.286 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Firme similare din județul Bihor
- TANETS S.R.L. · Oradea189 mii lei · 1 ang.
- BLOOMSBLOCK S.R.L. · Oradea189 mii lei · 1 ang.
- DCN TECH SOLUTION S.R.L. · Oradea189 mii lei · 1 ang.
- BITZENCODE S.R.L. · Oradea185 mii lei · 1 ang.
- MOONHOWL S.R.L. · Oradea183 mii lei · 1 ang.
- SEROTECH S.R.L. · Oradea180 mii lei · 1 ang.
- NAMISOFT S.R.L. · Oradea180 mii lei · 0 ang.
- CHAINCODED S.R.L. · Beiuș177 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 5829 Activități de editare a altor produse software
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6391 Activități ale portalurilor web
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
- 7414 Alte activități de design specializat
Întrebări frecvente despre WEINSTALL S.R.L.
Care este CUI-ul firmei WEINSTALL S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei WEINSTALL S.R.L. este 35757208, iar codul de TVA este RO35757208. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016000496057, iar codul EUID este ROONRC.J2016000496057.
Unde are sediul WEINSTALL S.R.L.?
Sediul social al firmei WEINSTALL S.R.L. este în BUMBACULUI, bl. X36, sc. A, et. 3, ap. 15, Municipiul Oradea, Bihor, județul Bihor, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are WEINSTALL S.R.L.?
Activitatea principală a firmei WEINSTALL S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 12 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată WEINSTALL S.R.L.?
WEINSTALL S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 martie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma WEINSTALL S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0753 *** 453). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are WEINSTALL S.R.L.?
În 2025, WEINSTALL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 187 mii lei și un profit net de 82 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este WEINSTALL S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. WEINSTALL S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 6 aprilie 2016 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.