Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

DRCRAFT S.R.L.

CUI 52724880J2025079776009

DR. LOUIS PASTEUR, ap. 27, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 8.144 lei, profit net 3.943 lei, 0 angajați.

Despre DRCRAFT S.R.L.

DRCRAFT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 octombrie 2025 cu numărul J2025079776009 și codul unic de înregistrare (CUI) 52724880, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.144 lei, un profit net de 3.943 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52724880
Nr. Registrul Comerțului
J2025079776009
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
20 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025079776009
Cod poștal
400353

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
8.144 lei
Profit net
3.943 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
4.143 lei
Datorii
5.139 lei
Active totale
9.282 lei
Marjă netă
48,4%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 55% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă8.144
Venituri totale8.144
Cheltuieli totale3.150
Profit / pierdere brută4.994
Profit / pierdere netă3.943
Active imobilizate938
Active circulante8.344
casa și conturi la bănci8.344
Datorii5.139
Capitaluri proprii4.143
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 1.951 din 1.992 în județul Cluj și locul 13.802 din 14.287 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Firme similare din județul Cluj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

Întrebări frecvente despre DRCRAFT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei DRCRAFT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DRCRAFT S.R.L. este 52724880. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025079776009, iar codul EUID este ROONRC.J2025079776009.

Unde are sediul DRCRAFT S.R.L.?

Sediul social al firmei DRCRAFT S.R.L. este în DR. LOUIS PASTEUR, ap. 27, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400353, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are DRCRAFT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei DRCRAFT S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată DRCRAFT S.R.L.?

DRCRAFT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 octombrie 2025.

Cum pot contacta firma DRCRAFT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0756 *** 382). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are DRCRAFT S.R.L.?

În 2025, DRCRAFT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.144 lei și un profit net de 3.943 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este DRCRAFT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, DRCRAFT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează