Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

DEVRAM SYSTEMS S.R.L.

CUI 53035824J2025093682001

PORȚILE DE FIER, ap. 14, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 7.546 lei, profit net 6.075 lei, 1 angajați.

Despre DEVRAM SYSTEMS S.R.L.

DEVRAM SYSTEMS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 decembrie 2025 cu numărul J2025093682001 și codul unic de înregistrare (CUI) 53035824, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.546 lei, un profit net de 6.075 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
53035824
Nr. Registrul Comerțului
J2025093682001
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
02 decembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025093682001
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.546 lei
Profit net
6.075 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
6.175 lei
Datorii
1.471 lei
Active totale
7.646 lei
Marjă netă
80,5%
Cifră / angajat
7.546 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 19% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.546
Venituri totale7.546
Cheltuieli totale1.245
Profit / pierdere brută6.301
Profit / pierdere netă6.075
Număr mediu de angajați1
Active circulante7.646
creanțe7.546
casa și conturi la bănci100
Datorii1.471
Capitaluri proprii6.175

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 1.960 din 1.997 în județul Cluj și locul 13.840 din 14.292 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Firme similare din județul Cluj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Întrebări frecvente despre DEVRAM SYSTEMS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei DEVRAM SYSTEMS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DEVRAM SYSTEMS S.R.L. este 53035824. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025093682001, iar codul EUID este ROONRC.J2025093682001.

Unde are sediul DEVRAM SYSTEMS S.R.L.?

Sediul social al firmei DEVRAM SYSTEMS S.R.L. este în PORȚILE DE FIER, ap. 14, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are DEVRAM SYSTEMS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei DEVRAM SYSTEMS S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210.

Când a fost înființată DEVRAM SYSTEMS S.R.L.?

DEVRAM SYSTEMS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 decembrie 2025.

Cum pot contacta firma DEVRAM SYSTEMS S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru DEVRAM SYSTEMS S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cluj-Napoca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are DEVRAM SYSTEMS S.R.L.?

În 2025, DEVRAM SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.546 lei și un profit net de 6.075 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este DEVRAM SYSTEMS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, DEVRAM SYSTEMS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează