COFFE POINT SRL
MOLDOVEI, bl. PB7, sc. A, ap. 11, Municipiul Oradea, Bihor
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 747 mii lei, pierdere netă 30 mii lei.
Despre COFFE POINT SRL
COFFE POINT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 martie 2015 cu numărul J5/371/2015 și codul unic de înregistrare (CUI) 34206316, cu sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor” (cod CAEN 5630). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 747 mii lei (-3% față de 2024), o pierdere netă de 30 mii lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 517 mii lei la 747 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2018.
Date de identificare
- CUI
- 34206316
- Nr. Registrul Comerțului
- J5/371/2015
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 09 martie 2015
- EUID
- ROONRC.J5/371/2015
- Cod poștal
- 410174
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.02.2018
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 747 mii lei
- Pierdere netă
- 30 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- -3.185 lei
- Datorii
- 129 mii lei
- Active totale
- 125 mii lei
- Marjă netă
- -4%
-3% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2025; datorii mai mari decât activele (103%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 129 mii | 309 mii | 416 mii | 802 mii | 641 mii | 517 mii | 684 mii | 725 mii | 769 mii | 747 mii |
| Venituri totale | 129 mii | 309 mii | 416 mii | 806 mii | 652 mii | 520 mii | 685 mii | 727 mii | 773 mii | 750 mii |
| Cheltuieli totale | 140 mii | 249 mii | 478 mii | 489 mii | 372 mii | 504 mii | 615 mii | 678 mii | 640 mii | 758 mii |
| Profit / pierdere brută | -11 mii | 60 mii | -62 mii | 317 mii | 280 mii | 16 mii | 70 mii | 49 mii | 133 mii | -7.882 |
| Profit / pierdere netă | -12 mii | 57 mii | -66 mii | 309 mii | 275 mii | 12 mii | 64 mii | 43 mii | 112 mii | -30 mii |
| Număr mediu de angajați | 6 | 7 | 7 | 10 | 8 | 8 | 9 | 7 | 6 | — |
| Active circulante | 64 mii | 113 mii | 54 mii | 316 mii | 644 mii | 641 mii | 167 mii | 159 mii | 296 mii | 125 mii |
| din care stocuri | 54 mii | 55 mii | 18 mii | 19 mii | 14 mii | 78 mii | 89 mii | 145 mii | 223 mii | 62 mii |
| creanțe | — | — | 19 mii | 15 mii | 45 mii | 23 mii | 19 mii | 8.363 | 42 mii | 45 mii |
| casa și conturi la bănci | 10 mii | 58 mii | 17 mii | 282 mii | 585 mii | 541 mii | 59 mii | 5.841 | 31 mii | 18 mii |
| Datorii | 76 mii | 68 mii | 75 mii | 28 mii | 81 mii | 66 mii | 77 mii | 63 mii | 87 mii | 129 mii |
| Capitaluri proprii | -12 mii | 45 mii | -21 mii | 288 mii | 563 mii | 576 mii | 90 mii | 96 mii | 209 mii | -3.185 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 31 din 216 în județul Bihor și locul 1.224 din 8.011 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor.
Firme similare din județul Bihor
- FULG EXIM SRL · Săcueni841 mii lei · 6 ang.
- MONIGUI COM SRL · Galoșpetreu (com. Tarcea)801 mii lei · 3 ang.
- KRISS BAR-SPORT S.R.L. · Oradea728 mii lei · 0 ang.
- MAREXIM SRL · Oradea698 mii lei · 3 ang.
- DAKTARRY GM COM SRL · Păntășești (com. Drăgănești)691 mii lei · 2 ang.
- SNZ BISTRO SRL · Aleșd671 mii lei · 0 ang.
- PACT EXIM SRL · Oradea660 mii lei · 1 ang.
- CATTLEYA AUTO SRL · Oradea639 mii lei · 3 ang.
Dosare în instanță
1 dosar înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 1225/271/202321.12.2023
anulare proces verbal de contravenţie 0152067
Tribunalul Bihor · Apel · Contencios administrativ şi fiscal · calitate: Intimat
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 06.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Întrebări frecvente despre COFFE POINT SRL
Care este CUI-ul firmei COFFE POINT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei COFFE POINT SRL este 34206316, iar codul de TVA este RO34206316. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J5/371/2015, iar codul EUID este ROONRC.J5/371/2015.
Unde are sediul COFFE POINT SRL?
Sediul social al firmei COFFE POINT SRL este în MOLDOVEI, bl. PB7, sc. A, ap. 11, Municipiul Oradea, Bihor, județul Bihor, cod poștal 410174, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are COFFE POINT SRL?
Activitatea principală a firmei COFFE POINT SRL este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor”, cod CAEN 5630. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată COFFE POINT SRL?
COFFE POINT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 martie 2015, deci are 11 ani de activitate.
Cum pot contacta firma COFFE POINT SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0757 *** 923). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are COFFE POINT SRL?
În 2025, COFFE POINT SRL a raportat o cifră de afaceri de 747 mii lei și o pierdere netă de 30 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este COFFE POINT SRL plătitoare de TVA?
Da. COFFE POINT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2018. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.