TUMMAR SRL
30 Decembrie, Loc. Breaza De Sus, Oraș Breaza, Prahova
În 2025: cifra de afaceri 3.815 lei, profit net 1.931 lei.
Despre TUMMAR SRL
TUMMAR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 septembrie 1992 cu numărul J1992003221294 și codul unic de înregistrare (CUI) 3570537, cu sediul în Breaza De Sus (oraș Breaza), județul Prahova. Activitatea principală este „Activități de consultanță în afaceri și management” (cod CAEN 7020). Firma are 34 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3.815 lei (+2% față de 2024), un profit net de 1.931 lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 3.703 lei la 3.815 lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 1996 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 3570537
- Nr. Registrul Comerțului
- J1992003221294
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 09 septembrie 1992
- EUID
- ROONRC.J1992003221294
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 03.10.2026
din 01.02.1996
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 3.815 lei
- Profit net
- 1.931 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 3.546 lei
- Datorii
- 4.059 lei
- Active totale
- 7.605 lei
- Marjă netă
- 50,6%
+2% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 53% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.373 | 3.443 | 3.496 | 3.568 | 3.643 | 3.703 | 3.710 | 3.727 | 3.732 | 3.815 |
| Venituri totale | 3.390 | 3.446 | 5.412 | 3.587 | 3.652 | 3.747 | 3.710 | 8.761 | 3.733 | 3.874 |
| Cheltuieli totale | 7.302 | 3.646 | 4.848 | 4.189 | 8.250 | 2.556 | 5.059 | 6.849 | 1.051 | 1.482 |
| Profit / pierdere brută | -3.912 | -200 | 564 | -602 | -4.598 | 1.191 | -1.349 | 1.912 | 2.682 | 2.392 |
| Profit / pierdere netă | -3.912 | -200 | 402 | -710 | -4.702 | 1.080 | -1.460 | 1.606 | 2.253 | 1.931 |
| Active imobilizate | 451 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 2.094 | 3.171 | 4.811 | 2.807 | 5.515 | 7.417 | 8.033 | 10 mii | 5.678 | 7.605 |
| creanțe | 1.548 | 1.623 | 1.788 | 2.036 | 3.909 | 4.051 | 4.159 | 3.628 | 3.668 | 3.166 |
| casa și conturi la bănci | 546 | 1.548 | 3.023 | 771 | 1.606 | 3.366 | 3.874 | 6.540 | 2.010 | 4.439 |
| Cheltuieli în avans | 800 | 1.218 | 2.005 | 58 | 1.176 | 2.705 | 2.428 | — | — | — |
| Datorii | 0 | 1.243 | 3.268 | 27 | 8.555 | 11 mii | 13 mii | 11 mii | 4.063 | 4.059 |
| Capitaluri proprii | 3.345 | 3.146 | 3.548 | 2.838 | -1.864 | -783 | -2.244 | -638 | 1.615 | 3.546 |
| din care capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 228 din 240 în județul Prahova și locul 10.495 din 10.809 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management.
Firme similare din județul Prahova
- EMERIC & CO SRL · Ploiești5.550 lei · 0 ang.
- ZANIC PARTNERS S.R.L. · Șipotu (com. Lipănești)5.000 lei · 1 ang.
- GREENFIELD MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. · Ploiești5.000 lei · 0 ang.
- BUNICU SRL · Ploiești4.339 lei · 0 ang.
- ALTAVIA CONSULTING S.R.L. · Ploiești3.275 lei · 0 ang.
- IMAGINE MOVING FORWARD S.R.L. · Breaza De Jos (oraș Breaza)3.000 lei · 1 ang.
- CRYS DELON ENVIRONMENT S.R.L. · Ploiești2.900 lei · 0 ang.
- CYBERPROJECT S.R.L. · Câmpina2.521 lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Întrebări frecvente despre TUMMAR SRL
Care este CUI-ul firmei TUMMAR SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TUMMAR SRL este 3570537, iar codul de TVA este RO3570537. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J1992003221294, iar codul EUID este ROONRC.J1992003221294.
Unde are sediul TUMMAR SRL?
Sediul social al firmei TUMMAR SRL este în 30 Decembrie, Loc. Breaza De Sus, Oraș Breaza, Prahova, Breaza De Sus (oraș Breaza), județul Prahova, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TUMMAR SRL?
Activitatea principală a firmei TUMMAR SRL este „Activități de consultanță în afaceri și management”, cod CAEN 7020. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TUMMAR SRL?
TUMMAR SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 septembrie 1992, deci are 34 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TUMMAR SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0726 *** 118). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are TUMMAR SRL?
În 2025, TUMMAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.815 lei și un profit net de 1.931 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TUMMAR SRL plătitoare de TVA?
Da. TUMMAR SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 1996 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.