TSN SOFTWARE ENTERPRISES S.R.L.
PRINCIPALĂ, Sat Mălini, Comuna Mălini, Suceava
În 2025: cifra de afaceri 325 mii lei, profit net 227 mii lei, 1 angajați.
Despre TSN SOFTWARE ENTERPRISES S.R.L.
TSN SOFTWARE ENTERPRISES S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 iunie 2022 cu numărul J2022001113332 și codul unic de înregistrare (CUI) 46279524, cu sediul în Mălini, județul Suceava. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 325 mii lei (-4% față de 2024), un profit net de 227 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 152 mii lei la 325 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2025.
Date de identificare
- CUI
- 46279524
- Nr. Registrul Comerțului
- J2022001113332
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 09 iunie 2022
- EUID
- ROONRC.J2022001113332
- Cod poștal
- 727350
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 30.10.2026
din 01.01.2025
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Fălticeni
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 325 mii lei
- Profit net
- 227 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 228 mii lei
- Datorii
- 92 mii lei
- Active totale
- 320 mii lei
- Marjă netă
- 69,9%
- Cifră / angajat
- 325 mii lei
-4% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 29% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 152 mii | 275 mii | 338 mii | 325 mii |
| Venituri totale | 153 mii | 275 mii | 339 mii | 326 mii |
| Cheltuieli totale | 2.622 | 59 mii | 61 mii | 89 mii |
| Profit / pierdere brută | 150 mii | 216 mii | 278 mii | 237 mii |
| Profit / pierdere netă | 147 mii | 213 mii | 268 mii | 227 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 0 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 300 | 300 | 7.950 | 1.987 |
| Active circulante | 150 mii | 251 mii | 287 mii | 318 mii |
| din care stocuri | 0 | 1.400 | 0 | 0 |
| creanțe | 25 mii | 184 mii | 236 mii | 202 mii |
| casa și conturi la bănci | 125 mii | 66 mii | 51 mii | 117 mii |
| Datorii | 2.712 | 16 mii | 26 mii | 92 mii |
| Capitaluri proprii | 147 mii | 236 mii | 269 mii | 228 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Suceava
- PIXEL PAIRFECT S.R.L. · Fălticeni336 mii lei · 1 ang.
- LAVITECH SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ · Arbore335 mii lei · 1 ang.
- CLOUDOPS WORK S.R.L. · Suceava324 mii lei · 1 ang.
- ZIZY DIGITAL TECHNOLOGIES S.R.L. · Rădăuți320 mii lei · 3 ang.
- DEVOPSMIND S.R.L. · Siret319 mii lei · 1 ang.
- ALL THINGS IT S.R.L. · Suceava319 mii lei · 0 ang.
- POLIGON TECH S.R.L. · Cajvana318 mii lei · 1 ang.
- BST8 TECH S.R.L. · Molid (com. Vama)313 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 05.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Întrebări frecvente despre TSN SOFTWARE ENTERPRISES S.R.L.
Care este CUI-ul firmei TSN SOFTWARE ENTERPRISES S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TSN SOFTWARE ENTERPRISES S.R.L. este 46279524, iar codul de TVA este RO46279524. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2022001113332, iar codul EUID este ROONRC.J2022001113332.
Unde are sediul TSN SOFTWARE ENTERPRISES S.R.L.?
Sediul social al firmei TSN SOFTWARE ENTERPRISES S.R.L. este în PRINCIPALĂ, Sat Mălini, Comuna Mălini, Suceava, județul Suceava, cod poștal 727350, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TSN SOFTWARE ENTERPRISES S.R.L.?
Activitatea principală a firmei TSN SOFTWARE ENTERPRISES S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TSN SOFTWARE ENTERPRISES S.R.L.?
TSN SOFTWARE ENTERPRISES S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 iunie 2022, deci are 4 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TSN SOFTWARE ENTERPRISES S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0758 *** 667). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are TSN SOFTWARE ENTERPRISES S.R.L.?
În 2025, TSN SOFTWARE ENTERPRISES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 325 mii lei și un profit net de 227 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TSN SOFTWARE ENTERPRISES S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. TSN SOFTWARE ENTERPRISES S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 30 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/46279524API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.