TOTAL SOLUTION NW SRL
NICOLAE TITULESCU, ap. 12, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 773 mii lei, pierdere netă 81 mii lei, 7 angajați.
Despre TOTAL SOLUTION NW SRL
TOTAL SOLUTION NW SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 septembrie 2017 cu numărul J12/5642/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 38234025, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Alte lucrări de instalații pentru construcții” (cod CAEN 4329). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 773 mii lei (-8% față de 2024), o pierdere netă de 81 mii lei și 7 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 677 mii lei la 773 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2018 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 38234025
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/5642/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 18 septembrie 2017
- EUID
- ROONRC.J12/5642/2017
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 07.10.2026
din 01.07.2018
din 01.07.2018
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 773 mii lei
- Pierdere netă
- 81 mii lei
- Angajați (medie)
- 7
- Capitaluri proprii
- -5.761 lei
- Datorii
- 74 mii lei
- Active totale
- 68 mii lei
- Marjă netă
- -10,4%
- Cifră / angajat
- 110 mii lei
-8% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (108%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 27 mii | 754 mii | 610 mii | 693 mii | 677 mii | 737 mii | 779 mii | 843 mii | 773 mii |
| Venituri totale | 27 mii | 754 mii | 610 mii | 693 mii | 677 mii | 737 mii | 779 mii | 843 mii | 773 mii |
| Cheltuieli totale | 16 mii | 679 mii | 598 mii | 685 mii | 670 mii | 728 mii | 770 mii | 825 mii | 839 mii |
| Profit / pierdere brută | 11 mii | 75 mii | 12 mii | 7.398 | 7.266 | 8.139 | 8.601 | 18 mii | -66 mii |
| Profit / pierdere netă | 11 mii | 67 mii | 5.654 | 470 | 498 | 774 | 813 | -532 | -81 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 9 | 10 | 9 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 |
| Active imobilizate | — | — | 62 mii | 42 mii | 23 mii | 3.279 | 31 | 63 | 0 |
| Active circulante | 21 mii | 124 mii | 83 mii | 117 mii | 120 mii | 135 mii | 142 mii | 167 mii | 68 mii |
| creanțe | 20 mii | 61 mii | 63 mii | 79 mii | 109 mii | 120 mii | 119 mii | 134 mii | 45 mii |
| casa și conturi la bănci | 1.439 | 62 mii | 19 mii | 38 mii | 11 mii | 16 mii | 23 mii | 33 mii | 23 mii |
| Datorii | 10 mii | 56 mii | 72 mii | 86 mii | 69 mii | 64 mii | 67 mii | 92 mii | 74 mii |
| Capitaluri proprii | 11 mii | 67 mii | 73 mii | 73 mii | 74 mii | 75 mii | 75 mii | 75 mii | -5.761 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 2 din 29 în județul Cluj și locul 77 din 395 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4329 – Alte lucrări de instalații pentru construcții.
Firme similare din județul Cluj
- PERFECT QUALITY DOORS S.R.L. · Cluj-Napoca784 mii lei · 1 ang.
- RED TECHNIC SRL · Câmpia Turzii693 mii lei · 4 ang.
- GRUP LIFT IMO S.R.L. · Florești571 mii lei · 1 ang.
- PROTECT IGNIFIRE SRL · Deusu (com. Chinteni)558 mii lei · 3 ang.
- TRIF TOTAL INSTAL SRL · Cluj-Napoca474 mii lei · 1 ang.
- PRODOLAND S.R.L. · Cluj-Napoca389 mii lei · 2 ang.
- SEREBO PROCONSTRUCT S.R.L. · Dej322 mii lei · 3 ang.
- TAMUR COMAG SRL · Cluj-Napoca315 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4329 – Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Întrebări frecvente despre TOTAL SOLUTION NW SRL
Care este CUI-ul firmei TOTAL SOLUTION NW SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TOTAL SOLUTION NW SRL este 38234025, iar codul de TVA este RO38234025. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/5642/2017, iar codul EUID este ROONRC.J12/5642/2017.
Unde are sediul TOTAL SOLUTION NW SRL?
Sediul social al firmei TOTAL SOLUTION NW SRL este în NICOLAE TITULESCU, ap. 12, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TOTAL SOLUTION NW SRL?
Activitatea principală a firmei TOTAL SOLUTION NW SRL este „Alte lucrări de instalații pentru construcții”, cod CAEN 4329.
Când a fost înființată TOTAL SOLUTION NW SRL?
TOTAL SOLUTION NW SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 septembrie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TOTAL SOLUTION NW SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru TOTAL SOLUTION NW SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cluj-Napoca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are TOTAL SOLUTION NW SRL?
În 2025, TOTAL SOLUTION NW SRL a raportat o cifră de afaceri de 773 mii lei și o pierdere netă de 81 mii lei, cu 7 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TOTAL SOLUTION NW SRL plătitoare de TVA?
Da. TOTAL SOLUTION NW SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2018 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.