TBASOLUTIONS S.R.L.
IZVORULUI, Municipiul Oradea, Bihor
În 2025: cifra de afaceri 2 mil lei, profit net 223 mii lei, 7 angajați.
Despre TBASOLUTIONS S.R.L.
TBASOLUTIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 iunie 2014 cu numărul J2014000899052 și codul unic de înregistrare (CUI) 33243782, cu sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală este „Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.” (cod CAEN 4399). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2 mil lei (+114% față de 2024), un profit net de 223 mii lei și 7 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 256 mii lei la 2 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 26 iunie 2014 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 33243782
- Nr. Registrul Comerțului
- J2014000899052
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 04 iunie 2014
- EUID
- ROONRC.J2014000899052
- Cod poștal
- 410176
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 06.10.2026
din 26.06.2014
din 01.04.2017
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 2 mil lei
- Profit net
- 223 mii lei
- Angajați (medie)
- 7
- Capitaluri proprii
- 316 mii lei
- Datorii
- 915 mii lei
- Active totale
- 1,2 mil lei
- Marjă netă
- 11,4%
- Cifră / angajat
- 279 mii lei
+114% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 74% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 147 mii | 152 mii | 199 mii | 575 mii | 129 mii | 256 mii | 434 mii | 397 mii | 912 mii | 2 mil |
| Venituri totale | 147 mii | 152 mii | 203 mii | 575 mii | 130 mii | 256 mii | 438 mii | 436 mii | 925 mii | 2 mil |
| Cheltuieli totale | 143 mii | 142 mii | 281 mii | 336 mii | 200 mii | 311 mii | 377 mii | 472 mii | 791 mii | 1,7 mil |
| Profit / pierdere brută | 4.005 | 10 mii | -79 mii | 240 mii | -71 mii | -55 mii | 62 mii | -37 mii | 134 mii | 285 mii |
| Profit / pierdere netă | 2.536 | 6.256 | -81 mii | 234 mii | -72 mii | -57 mii | 58 mii | -40 mii | 110 mii | 223 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 7 |
| Active imobilizate | 171 mii | 146 mii | 124 mii | 289 mii | 320 mii | 305 mii | 320 mii | 281 mii | 304 mii | 630 mii |
| Active circulante | 65 mii | 117 mii | 188 mii | 256 mii | 203 mii | 244 mii | 313 mii | 280 mii | 535 mii | 601 mii |
| din care stocuri | — | 13 mii | — | — | — | 237 | 29 mii | 18 mii | 177 mii | 55 mii |
| creanțe | 16 mii | 89 mii | 99 mii | 141 mii | 156 mii | 223 mii | 208 mii | 220 mii | 312 mii | 413 mii |
| casa și conturi la bănci | 49 mii | 15 mii | 88 mii | 115 mii | 47 mii | 21 mii | 76 mii | 42 mii | 46 mii | 133 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | 38 | — | — | — | — | — | 844 | — |
| Datorii | 12 mii | 33 mii | 163 mii | 161 mii | 211 mii | 295 mii | 321 mii | 290 mii | 525 mii | 915 mii |
| Capitaluri proprii | 224 mii | 230 mii | 149 mii | 383 mii | 311 mii | 254 mii | 312 mii | 271 mii | 315 mii | 316 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 20 din 141 în județul Bihor și locul 462 din 2.787 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a..
Firme similare din județul Bihor
- FIERBECONS SRL · Oradea2,1 mil lei · 3 ang.
- DARIUS FLOR SRL · Ortiteag (com. Măgești)2 mil lei · 6 ang.
- NYAM UTILAJE SRL · Cuzap (com. Popești)2 mil lei · 4 ang.
- DROCK S.R.L. · Aleșd2 mil lei · 5 ang.
- SIVADUM PREST SRL · Luncasprie (com. Dobrești)1,9 mil lei · 6 ang.
- TCF NOVA CONS S.R.L. · Paleu1,8 mil lei · 5 ang.
- MECONF CONSTRUCTII SRL · Hotar (com. Țețchea)1,8 mil lei · 0 ang.
- RAVOLTSOLAR S.R.L. · Cihei (com. Sânmartin)1,7 mil lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 14.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 2222 Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic
- 2223 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
- 2229 Fabricarea altor produse din material plastic
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Întrebări frecvente despre TBASOLUTIONS S.R.L.
Care este CUI-ul firmei TBASOLUTIONS S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TBASOLUTIONS S.R.L. este 33243782, iar codul de TVA este RO33243782. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014000899052, iar codul EUID este ROONRC.J2014000899052.
Unde are sediul TBASOLUTIONS S.R.L.?
Sediul social al firmei TBASOLUTIONS S.R.L. este în IZVORULUI, Municipiul Oradea, Bihor, județul Bihor, cod poștal 410176, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TBASOLUTIONS S.R.L.?
Activitatea principală a firmei TBASOLUTIONS S.R.L. este „Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.”, cod CAEN 4399. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TBASOLUTIONS S.R.L.?
TBASOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 iunie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TBASOLUTIONS S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru TBASOLUTIONS S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Oradea sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are TBASOLUTIONS S.R.L.?
În 2025, TBASOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2 mil lei și un profit net de 223 mii lei, cu 7 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TBASOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. TBASOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 26 iunie 2014 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.