SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L.
EUSTAȚIU STOENESCU, bl. T7, sc. 1, ap. 7, Municipiul Craiova, Dolj
În 2025: cifra de afaceri 826 mii lei, profit net 24 mii lei, 1 angajați.
Despre SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L.
SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 februarie 2020 cu numărul J2020000347169 și codul unic de înregistrare (CUI) 42287516, cu sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 6 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 826 mii lei (+7% față de 2024), un profit net de 24 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 299 mii lei la 826 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2022.
Date de identificare
- CUI
- 42287516
- Nr. Registrul Comerțului
- J2020000347169
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 19 februarie 2020
- EUID
- ROONRC.J2020000347169
- Cod poștal
- 200352
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 03.10.2026
din 01.11.2022
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 826 mii lei
- Profit net
- 24 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 12 mii lei
- Datorii
- 36 mii lei
- Active totale
- 48 mii lei
- Marjă netă
- 3%
- Cifră / angajat
- 826 mii lei
+7% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 75% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 281 mii | 299 mii | 462 mii | 576 mii | 772 mii | 826 mii |
| Venituri totale | 281 mii | 299 mii | 462 mii | 576 mii | 772 mii | 826 mii |
| Cheltuieli totale | 142 mii | 247 mii | 423 mii | 574 mii | 758 mii | 797 mii |
| Profit / pierdere brută | 139 mii | 53 mii | 40 mii | 1.999 | 14 mii | 29 mii |
| Profit / pierdere netă | 136 mii | 50 mii | 35 mii | -3.766 | -9.176 | 24 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 |
| Active circulante | 155 mii | 77 mii | 71 mii | 50 mii | 43 mii | 47 mii |
| creanțe | 31 mii | 62 mii | 44 mii | — | — | 4.307 |
| casa și conturi la bănci | 124 mii | 15 mii | 27 mii | 50 mii | 43 mii | 43 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 263 | 692 |
| Datorii | 19 mii | 27 mii | 36 mii | 54 mii | 56 mii | 36 mii |
| Capitaluri proprii | 136 mii | 50 mii | 35 mii | -3.526 | -13 mii | 12 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 43 din 339 în județul Dolj și locul 2.634 din 14.292 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Firme similare din județul Dolj
- NEXELLENCE S.R.L. · Preajba (com. Malu Mare)918 mii lei · 1 ang.
- ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L. · Moflești (com. Tălpaș)853 mii lei · 1 ang.
- THECODEZ DEVELOPMENT S.R.L. · Craiova806 mii lei · 2 ang.
- SQUARE ROOT SOFTWARE S.R.L. · Plenița781 mii lei · 1 ang.
- PRIMULPORTAL SRL · Craiova768 mii lei · 7 ang.
- CUB GLOBAL IT S.R.L. · Craiova750 mii lei · 1 ang.
- EMERIO SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. · Craiova716 mii lei · 1 ang.
- WEBGREEN SRL · Craiova686 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Întrebări frecvente despre SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L.
Care este CUI-ul firmei SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L. este 42287516, iar codul de TVA este RO42287516. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2020000347169, iar codul EUID este ROONRC.J2020000347169.
Unde are sediul SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L.?
Sediul social al firmei SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L. este în EUSTAȚIU STOENESCU, bl. T7, sc. 1, ap. 7, Municipiul Craiova, Dolj, județul Dolj, cod poștal 200352, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L.?
Activitatea principală a firmei SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L.?
SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 februarie 2020, deci are 6 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Craiova sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L.?
În 2025, SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 826 mii lei și un profit net de 24 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2022. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.