ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L.
Sat Moflești, Comuna Tălpaș, Dolj
În 2025: cifra de afaceri 853 mii lei, profit net 719 mii lei, 1 angajați.
Despre ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L.
ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 mai 2019 cu numărul J2019001504163 și codul unic de înregistrare (CUI) 41121956, cu sediul în Moflești (com. Tălpaș), județul Dolj. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 7 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 853 mii lei, un profit net de 719 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 379 mii lei la 853 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2021.
Date de identificare
- CUI
- 41121956
- Nr. Registrul Comerțului
- J2019001504163
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 15 mai 2019
- EUID
- ROONRC.J2019001504163
- Cod poștal
- 207259
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 03.10.2026
din 01.02.2021
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Filiaşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 853 mii lei
- Profit net
- 719 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 720 mii lei
- Datorii
- 609 mii lei
- Active totale
- 1,3 mil lei
- Marjă netă
- 84,3%
- Cifră / angajat
- 853 mii lei
0% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 46% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 46 mii | 345 mii | 379 mii | 444 mii | 803 mii | 851 mii | 853 mii |
| Venituri totale | 46 mii | 346 mii | 379 mii | 444 mii | 803 mii | 851 mii | 853 mii |
| Cheltuieli totale | 9.826 | 44 mii | 62 mii | 99 mii | 82 mii | 86 mii | 109 mii |
| Profit / pierdere brută | 37 mii | 302 mii | 317 mii | 346 mii | 722 mii | 765 mii | 745 mii |
| Profit / pierdere netă | 35 mii | 299 mii | 314 mii | 341 mii | 715 mii | 740 mii | 719 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 51 | — | 140 mii | 127 mii | 115 mii | 98 mii | 432 mii |
| Active circulante | 37 mii | 304 mii | 205 mii | 218 mii | 610 mii | 652 mii | 897 mii |
| creanțe | — | 215 mii | 44 mii | 213 mii | 590 mii | 444 mii | 685 mii |
| casa și conturi la bănci | 37 mii | 89 mii | 161 mii | 4.972 | 19 mii | 208 mii | 212 mii |
| Datorii | 1.515 | 5.373 | 31 mii | 3.346 | 9.230 | 9.286 | 609 mii |
| Capitaluri proprii | 35 mii | 299 mii | 314 mii | 341 mii | 715 mii | 741 mii | 720 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 42 din 339 în județul Dolj și locul 2.564 din 14.286 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Firme similare din județul Dolj
- REDTECH IT SOFTWARE S.R.L. · Craiova983 mii lei · 1 ang.
- NEXELLENCE S.R.L. · Preajba (com. Malu Mare)918 mii lei · 1 ang.
- SOFTWARE SOLUTION NETWORK TOOLS S.R.L. · Craiova826 mii lei · 1 ang.
- THECODEZ DEVELOPMENT S.R.L. · Craiova806 mii lei · 2 ang.
- SQUARE ROOT SOFTWARE S.R.L. · Plenița781 mii lei · 1 ang.
- PRIMULPORTAL SRL · Craiova768 mii lei · 7 ang.
- CUB GLOBAL IT S.R.L. · Craiova750 mii lei · 1 ang.
- EMERIO SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. · Craiova716 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Întrebări frecvente despre ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L. este 41121956, iar codul de TVA este RO41121956. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2019001504163, iar codul EUID este ROONRC.J2019001504163.
Unde are sediul ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L.?
Sediul social al firmei ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L. este în Sat Moflești, Comuna Tălpaș, Dolj, Moflești (com. Tălpaș), județul Dolj, cod poștal 207259, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L.?
ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 mai 2019, deci are 7 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Moflești (com. Tălpaș) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L.?
În 2025, ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 853 mii lei și un profit net de 719 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. ENTERPRISE FULLSTACK JAVASOFT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2021. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.