Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

SOFIDOREX S.R.L.

CUI 52606248J2025074668004

Huedinului, ap. S4, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 5.400 lei, pierdere netă 2.904 lei, 1 angajați.

Despre SOFIDOREX S.R.L.

SOFIDOREX S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 octombrie 2025 cu numărul J2025074668004 și codul unic de înregistrare (CUI) 52606248, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de secretariat și servicii suport” (cod CAEN 8210). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.400 lei, o pierdere netă de 2.904 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52606248
Nr. Registrul Comerțului
J2025074668004
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
01 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025074668004
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5.400 lei
Pierdere netă
2.904 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
7.096 lei
Datorii
8.269 lei
Active totale
15 mii lei
Marjă netă
-53,8%
Cifră / angajat
5.400 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă5.400
Venituri totale5.400
Cheltuieli totale8.304
Profit / pierdere brută-2.904
Profit / pierdere netă-2.904
Număr mediu de angajați1
Active imobilizate115
Active circulante15 mii
creanțe3.260
casa și conturi la bănci12 mii
Datorii8.269
Capitaluri proprii7.096
din care capital subscris vărsat10 mii

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 111 din 117 în județul Cluj și locul 1.818 din 1.879 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8210 – Activități de secretariat și servicii suport.

Firme similare din județul Cluj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8210 – Activități de secretariat și servicii suport

  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Întrebări frecvente despre SOFIDOREX S.R.L.

Care este CUI-ul firmei SOFIDOREX S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SOFIDOREX S.R.L. este 52606248. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025074668004, iar codul EUID este ROONRC.J2025074668004.

Unde are sediul SOFIDOREX S.R.L.?

Sediul social al firmei SOFIDOREX S.R.L. este în Huedinului, ap. S4, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SOFIDOREX S.R.L.?

Activitatea principală a firmei SOFIDOREX S.R.L. este „Activități de secretariat și servicii suport”, cod CAEN 8210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată SOFIDOREX S.R.L.?

SOFIDOREX S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 octombrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma SOFIDOREX S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 002). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are SOFIDOREX S.R.L.?

În 2025, SOFIDOREX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.400 lei și o pierdere netă de 2.904 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SOFIDOREX S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, SOFIDOREX S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează