Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

CONTINFOA S.R.L.

CUI 52793103J2025082721003

MINTIULUI, ap. 26, Municipiul Gherla, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 5.300 lei, profit net 517 lei, 1 angajați.

Despre CONTINFOA S.R.L.

CONTINFOA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 octombrie 2025 cu numărul J2025082721003 și codul unic de înregistrare (CUI) 52793103, cu sediul în Gherla, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de secretariat și servicii suport” (cod CAEN 8210). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.300 lei, un profit net de 517 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52793103
Nr. Registrul Comerțului
J2025082721003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025082721003
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Gherla

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5.300 lei
Profit net
517 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
1.017 lei
Datorii
4.186 lei
Active totale
5.203 lei
Marjă netă
9,8%
Cifră / angajat
5.300 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 80% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă5.300
Venituri totale5.300
Cheltuieli totale4.731
Profit / pierdere brută569
Profit / pierdere netă517
Număr mediu de angajați1
Active imobilizate275
Active circulante4.928
creanțe500
casa și conturi la bănci4.428
Datorii4.186
Capitaluri proprii1.017
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Cluj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 28.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8210 – Activități de secretariat și servicii suport

  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport

Întrebări frecvente despre CONTINFOA S.R.L.

Care este CUI-ul firmei CONTINFOA S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CONTINFOA S.R.L. este 52793103. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025082721003, iar codul EUID este ROONRC.J2025082721003.

Unde are sediul CONTINFOA S.R.L.?

Sediul social al firmei CONTINFOA S.R.L. este în MINTIULUI, ap. 26, Municipiul Gherla, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are CONTINFOA S.R.L.?

Activitatea principală a firmei CONTINFOA S.R.L. este „Activități de secretariat și servicii suport”, cod CAEN 8210.

Când a fost înființată CONTINFOA S.R.L.?

CONTINFOA S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 octombrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma CONTINFOA S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru CONTINFOA S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Gherla sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are CONTINFOA S.R.L.?

În 2025, CONTINFOA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.300 lei și un profit net de 517 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este CONTINFOA S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, CONTINFOA S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/52793103

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează