SAMBOR CAR SRL
BUNĂ ZIUA, bl. E1B, ap. 28/B, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 139 mii lei, profit net 82 mii lei, 1 angajați.
Despre SAMBOR CAR SRL
SAMBOR CAR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 octombrie 2013 cu numărul J2013003136126 și codul unic de înregistrare (CUI) 32375459, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de consultanță în afaceri și management” (cod CAEN 7020). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 139 mii lei, un profit net de 82 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 32375459
- Nr. Registrul Comerțului
- J2013003136126
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 21 octombrie 2013
- EUID
- ROONRC.J2013003136126
- Cod poștal
- 400495
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 139 mii lei
- Profit net
- 82 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 50 mii lei
- Datorii
- 5.335 lei
- Active totale
- 56 mii lei
- Marjă netă
- 58,8%
- Cifră / angajat
- 139 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 10% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 139 mii |
| Venituri totale | 23 | 0 | 0 | 0 | 3.678 | 0 | 0 | 0 | 187 | 139 mii |
| Cheltuieli totale | 15 mii | 12 mii | 4.507 | 2.420 | 300 | 21 | 0 | 35 | 450 | 42 mii |
| Profit / pierdere brută | -15 mii | -12 mii | -4.507 | -2.420 | 3.378 | -21 | 0 | -35 | -263 | 97 mii |
| Profit / pierdere netă | -15 mii | -12 mii | -4.507 | -2.420 | 3.268 | -21 | 0 | -35 | -263 | 82 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 |
| Active imobilizate | 6.256 | 4.048 | 1.840 | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 9.415 | 6.326 | 3.942 | 3.662 | 7.333 | — | — | 5.508 | 5.245 | 56 mii |
| din care stocuri | — | 1.050 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 24 mii |
| casa și conturi la bănci | 9.415 | 5.276 | 3.942 | 3.662 | 7.333 | — | — | 5.508 | 5.245 | 31 mii |
| Datorii | 31 mii | 38 mii | 38 mii | 38 mii | 38 mii | 31 mii | 31 mii | 37 mii | 37 mii | 5.335 |
| Capitaluri proprii | -16 mii | -27 mii | -32 mii | -34 mii | -31 mii | -31 mii | -31 mii | -31 mii | -31 mii | 50 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 392 din 679 în județul Cluj și locul 6.071 din 10.807 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management.
Firme similare din județul Cluj
- GFC CONSULTING S.R.L. · Florești141 mii lei · 1 ang.
- YLLASERA TECH CONSULT S.R.L. · Chinteni141 mii lei · 0 ang.
- IDENTIFY SOLUTIONS S.R.L. · Cluj-Napoca141 mii lei · 1 ang.
- DARE SUSTAINABILITY S.R.L. · Sălicea (com. Ciurila)140 mii lei · 2 ang.
- P&D EXPERT S.R.L. · Cluj-Napoca140 mii lei · 1 ang.
- DEY ENERGY SRL · Cluj-Napoca139 mii lei · 1 ang.
- ALESIS CONSULTING SRL · Gherla138 mii lei · 3 ang.
- DIAL DATA SOLUTIONS S.R.L. · Cluj-Napoca137 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 05.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Întrebări frecvente despre SAMBOR CAR SRL
Care este CUI-ul firmei SAMBOR CAR SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SAMBOR CAR SRL este 32375459. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2013003136126, iar codul EUID este ROONRC.J2013003136126.
Unde are sediul SAMBOR CAR SRL?
Sediul social al firmei SAMBOR CAR SRL este în BUNĂ ZIUA, bl. E1B, ap. 28/B, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400495, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SAMBOR CAR SRL?
Activitatea principală a firmei SAMBOR CAR SRL este „Activități de consultanță în afaceri și management”, cod CAEN 7020.
Când a fost înființată SAMBOR CAR SRL?
SAMBOR CAR SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 octombrie 2013, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SAMBOR CAR SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (3932 *** 327). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are SAMBOR CAR SRL?
În 2025, SAMBOR CAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 139 mii lei și un profit net de 82 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SAMBOR CAR SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, SAMBOR CAR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.