Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare14 ani pe piață

SAFETY CON SRL

CUI 29389500J05/2041/2011

Str. ALUMINEI, bl. PC60, ap. 3, Municipiul Oradea, Bihor

În 2025: cifra de afaceri 270 mii lei, profit net 105 mii lei, 1 angajați.

Despre SAFETY CON SRL

SAFETY CON SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 noiembrie 2011 cu numărul J05/2041/2011 și codul unic de înregistrare (CUI) 29389500, cu sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală este „Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.” (cod CAEN 7490). Firma are 14 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 270 mii lei (+9% față de 2024), un profit net de 105 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 196 mii lei la 270 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 9 decembrie 2011 și aplică sistemul TVA la încasare.

Date de identificare

CUI
29389500
Nr. Registrul Comerțului
J05/2041/2011
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
25 noiembrie 2011
EUID
ROONRC.J05/2041/2011
Cod poștal
410303

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 09.12.2011

TVA la încasare
Da

din 01.01.2013

Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
01.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
270 mii lei

+9% față de 2024

Profit net
105 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
119 mii lei
Datorii
88 mii lei
Active totale
207 mii lei
Marjă netă
38,8%
Cifră / angajat
270 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 43% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-100 mii0100 mii200 mii300 mii2016: cifra de afaceri 138.050 lei; profit net 13.644 lei20162017: cifra de afaceri 136.596 lei; profit net 21.474 lei20172018: cifra de afaceri 79.640 lei; pierdere netă 15.817 lei20182019: cifra de afaceri 179.052 lei; profit net 63.986 lei20192020: cifra de afaceri 189.763 lei; profit net 76.705 lei20202021: cifra de afaceri 196.083 lei; profit net 73.619 lei20212022: cifra de afaceri 172.702 lei; profit net 47.368 lei20222023: cifra de afaceri 245.031 lei; profit net 88.745 lei20232024: cifra de afaceri 247.856 lei; profit net 62.000 lei20242025: cifra de afaceri 269.977 lei; profit net 104.649 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă138 mii137 mii80 mii179 mii190 mii196 mii173 mii245 mii248 mii270 mii
Venituri totale138 mii137 mii80 mii179 mii192 mii196 mii173 mii245 mii248 mii274 mii
Cheltuieli totale122 mii114 mii95 mii113 mii113 mii120 mii124 mii154 mii184 mii167 mii
Profit / pierdere brută16 mii23 mii-15 mii66 mii79 mii76 mii49 mii91 mii64 mii107 mii
Profit / pierdere netă14 mii21 mii-16 mii64 mii77 mii74 mii47 mii89 mii62 mii105 mii
Număr mediu de angajați1111111111
Active imobilizate76 mii54 mii41 mii35 mii111 mii85 mii61 mii44 mii26 mii26 mii
Active circulante33 mii52 mii47 mii115 mii65 mii83 mii85 mii157 mii134 mii181 mii
din care stocuri—————882————
creanțe13 mii27 mii36 mii48 mii62 mii66 mii50 mii57 mii60 mii132 mii
casa și conturi la bănci20 mii25 mii11 mii67 mii3.60015 mii35 mii100 mii74 mii49 mii
Cheltuieli în avans141—2.7702.7703.2575.1455.665———
Datorii90 mii73 mii95 mii93 mii92 mii88 mii89 mii98 mii84 mii88 mii
Capitaluri proprii19 mii32 mii-4.95959 mii88 mii84 mii62 mii103 mii77 mii119 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 24 din 64 în județul Bihor și locul 521 din 1.794 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7490 – Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a..

Firme similare din județul Bihor

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 01.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7490 – Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Întrebări frecvente despre SAFETY CON SRL

Care este CUI-ul firmei SAFETY CON SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SAFETY CON SRL este 29389500, iar codul de TVA este RO29389500. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J05/2041/2011, iar codul EUID este ROONRC.J05/2041/2011.

Unde are sediul SAFETY CON SRL?

Sediul social al firmei SAFETY CON SRL este în Str. ALUMINEI, bl. PC60, ap. 3, Municipiul Oradea, Bihor, județul Bihor, cod poștal 410303, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SAFETY CON SRL?

Activitatea principală a firmei SAFETY CON SRL este „Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.”, cod CAEN 7490.

Când a fost înființată SAFETY CON SRL?

SAFETY CON SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 noiembrie 2011, deci are 14 ani de activitate.

Cum pot contacta firma SAFETY CON SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0359 *** 952). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are SAFETY CON SRL?

În 2025, SAFETY CON SRL a raportat o cifră de afaceri de 270 mii lei și un profit net de 105 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SAFETY CON SRL plătitoare de TVA?

Da. SAFETY CON SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 9 decembrie 2011 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 1 octombrie 2026.

Explorează