RVM CODE SOLUTIONS S.R.L.
DJ 248 IAȘI-VASLUI, bl. 14, sc. A, Sat Lunca Cetățuii, Comuna Ciurea, Iași
În 2025: cifra de afaceri 582 mii lei, profit net 459 mii lei, 1 angajați.
Despre RVM CODE SOLUTIONS S.R.L.
RVM CODE SOLUTIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 decembrie 2024 cu numărul J2024046264004 și codul unic de înregistrare (CUI) 50980318, cu sediul în Lunca Cetățuii (com. Ciurea), județul Iași. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 582 mii lei, un profit net de 459 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 50980318
- Nr. Registrul Comerțului
- J2024046264004
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 03 decembrie 2024
- EUID
- ROONRC.J2024046264004
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 582 mii lei
- Profit net
- 459 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 459 mii lei
- Datorii
- 402 mii lei
- Active totale
- 860 mii lei
- Marjă netă
- 78,9%
- Cifră / angajat
- 582 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 47% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 582 mii |
| Venituri totale | 0 | 589 mii |
| Cheltuieli totale | 649 | 112 mii |
| Profit / pierdere brută | -649 | 477 mii |
| Profit / pierdere netă | -649 | 459 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 1.000 | 144 mii |
| Active circulante | 640 | 715 mii |
| creanțe | — | 376 mii |
| casa și conturi la bănci | 640 | 339 mii |
| Cheltuieli în avans | — | 1.170 |
| Datorii | 2.189 | 402 mii |
| Capitaluri proprii | -549 | 459 mii |
| din care capital subscris vărsat | 100 | 100 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 269 din 1.027 în județul Iași și locul 3.635 din 14.292 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Firme similare din județul Iași
- DTG SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. · Iași587 mii lei · 1 ang.
- ORBITAR S.R.L. · Iași583 mii lei · 1 ang.
- TECHCUBE SRL · Valea Adâncă (com. Miroslava)582 mii lei · 1 ang.
- CONSULTVAS S.R.L. · Găureni (com. Miroslava)579 mii lei · 1 ang.
- OCENTURE SRL · Iași579 mii lei · 3 ang.
- AINOVASOFT S.R.L. · Iași577 mii lei · 0 ang.
- FORCEZ ROMANIA SRL · Pietraria (com. Bârnova)577 mii lei · 4 ang.
- APOLLO TECHNOLOGIES S.R.L. · Iași575 mii lei · 6 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Întrebări frecvente despre RVM CODE SOLUTIONS S.R.L.
Care este CUI-ul firmei RVM CODE SOLUTIONS S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei RVM CODE SOLUTIONS S.R.L. este 50980318. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024046264004, iar codul EUID este ROONRC.J2024046264004.
Unde are sediul RVM CODE SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul social al firmei RVM CODE SOLUTIONS S.R.L. este în DJ 248 IAȘI-VASLUI, bl. 14, sc. A, Sat Lunca Cetățuii, Comuna Ciurea, Iași, Lunca Cetățuii (com. Ciurea), județul Iași, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are RVM CODE SOLUTIONS S.R.L.?
Activitatea principală a firmei RVM CODE SOLUTIONS S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210.
Când a fost înființată RVM CODE SOLUTIONS S.R.L.?
RVM CODE SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 decembrie 2024, deci are 1 an de activitate.
Cum pot contacta firma RVM CODE SOLUTIONS S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru RVM CODE SOLUTIONS S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Lunca Cetățuii (com. Ciurea) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are RVM CODE SOLUTIONS S.R.L.?
În 2025, RVM CODE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 582 mii lei și un profit net de 459 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este RVM CODE SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, RVM CODE SOLUTIONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.