Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA13 ani pe piață

FORCEZ ROMANIA SRL

CUI 32120919J2013001378223

PROF. MIHAI COJOCARU, Sat Pietraria, Comuna Bârnova, Iași

În 2025: cifra de afaceri 577 mii lei, pierdere netă 277 lei, 4 angajați.

Despre FORCEZ ROMANIA SRL

FORCEZ ROMANIA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 august 2013 cu numărul J2013001378223 și codul unic de înregistrare (CUI) 32120919, cu sediul în Pietraria (com. Bârnova), județul Iași. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 577 mii lei (+62% față de 2024), o pierdere netă de 277 lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 331 mii lei la 577 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2017.

Date de identificare

CUI
32120919
Nr. Registrul Comerțului
J2013001378223
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
09 august 2013
EUID
ROONRC.J2013001378223
Cod poștal
707038

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.02.2017

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
07.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
577 mii lei

+62% față de 2024

Pierdere netă
277 lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
40 mii lei
Datorii
78 mii lei
Active totale
119 mii lei
Marjă netă
-0%
Cifră / angajat
144 mii lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-200 mii0200 mii400 mii600 mii2016: cifra de afaceri 264.919 lei; profit net 1.355 lei20162017: cifra de afaceri 346.381 lei; profit net 1.956 lei20172018: cifra de afaceri 397.676 lei; profit net 7.618 lei20182019: cifra de afaceri 415.172 lei; profit net 7.773 lei20192020: cifra de afaceri 373.561 lei; profit net 6.910 lei20202021: cifra de afaceri 331.139 lei; profit net 6.667 lei20212022: cifra de afaceri 346.100 lei; profit net 5.694 lei20222023: cifra de afaceri 315.000 lei; profit net 827 lei20232024: cifra de afaceri 357.116 lei; pierdere netă 1 lei20242025: cifra de afaceri 576.882 lei; pierdere netă 277 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă265 mii346 mii398 mii415 mii374 mii331 mii346 mii315 mii357 mii577 mii
Venituri totale265 mii347 mii398 mii416 mii374 mii331 mii346 mii316 mii357 mii577 mii
Cheltuieli totale261 mii342 mii387 mii404 mii363 mii321 mii337 mii312 mii346 mii560 mii
Profit / pierdere brută3.9965.41412 mii12 mii11 mii10 mii9.1553.98411 mii17 mii
Profit / pierdere netă1.3551.9567.6187.7736.9106.6675.694827-1-277
Număr mediu de angajați34343332—4
Active circulante27 mii40 mii46 mii46 mii51 mii59 mii77 mii70 mii72 mii119 mii
din care stocuri———2.140————0—
creanțe23 mii36 mii43 mii37 mii35 mii36 mii64 mii55 mii31 mii63 mii
casa și conturi la bănci4.5604.0163.5776.91316 mii23 mii12 mii14 mii42 mii55 mii
Cheltuieli în avans731——1.6041.6361.663————
Datorii25 mii35 mii33 mii27 mii25 mii26 mii37 mii29 mii32 mii78 mii
Capitaluri proprii3.2615.21813 mii21 mii28 mii34 mii40 mii41 mii41 mii40 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Iași

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management

Întrebări frecvente despre FORCEZ ROMANIA SRL

Care este CUI-ul firmei FORCEZ ROMANIA SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FORCEZ ROMANIA SRL este 32120919, iar codul de TVA este RO32120919. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2013001378223, iar codul EUID este ROONRC.J2013001378223.

Unde are sediul FORCEZ ROMANIA SRL?

Sediul social al firmei FORCEZ ROMANIA SRL este în PROF. MIHAI COJOCARU, Sat Pietraria, Comuna Bârnova, Iași, Pietraria (com. Bârnova), județul Iași, cod poștal 707038, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are FORCEZ ROMANIA SRL?

Activitatea principală a firmei FORCEZ ROMANIA SRL este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată FORCEZ ROMANIA SRL?

FORCEZ ROMANIA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 august 2013, deci are 13 ani de activitate.

Cum pot contacta firma FORCEZ ROMANIA SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru FORCEZ ROMANIA SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Pietraria (com. Bârnova) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are FORCEZ ROMANIA SRL?

În 2025, FORCEZ ROMANIA SRL a raportat o cifră de afaceri de 577 mii lei și o pierdere netă de 277 lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este FORCEZ ROMANIA SRL plătitoare de TVA?

Da. FORCEZ ROMANIA SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2017. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/32120919

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează