ROBERT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
510, Sat Fughiu, Comuna Oșorhei, Bihor
În 2025: cifra de afaceri 498 mii lei, profit net 397 mii lei, 1 angajați.
Despre ROBERT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
ROBERT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 decembrie 2021 cu numărul J5/3114/2021 și codul unic de înregistrare (CUI) 45329659, cu sediul în Fughiu (com. Oșorhei), județul Bihor. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6201). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 498 mii lei (+44% față de 2024), un profit net de 397 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 264 mii lei la 498 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2024 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 45329659
- Nr. Registrul Comerțului
- J5/3114/2021
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 09 decembrie 2021
- EUID
- ROONRC.J5/3114/2021
- Cod poștal
- 417364
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.02.2024
din 01.02.2024
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 498 mii lei
- Profit net
- 397 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 397 mii lei
- Datorii
- 40 mii lei
- Active totale
- 438 mii lei
- Marjă netă
- 79,7%
- Cifră / angajat
- 498 mii lei
+44% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 9% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 264 mii | 317 mii | 345 mii | 498 mii |
| Venituri totale | 264 mii | 322 mii | 355 mii | 500 mii |
| Cheltuieli totale | 41 mii | 55 mii | 68 mii | 88 mii |
| Profit / pierdere brută | 223 mii | 267 mii | 288 mii | 412 mii |
| Profit / pierdere netă | 221 mii | 264 mii | 277 mii | 397 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 5.812 | 9.292 | 10 mii | 9.828 |
| Active circulante | 227 mii | 328 mii | 297 mii | 428 mii |
| creanțe | 176 mii | 21 mii | 240 mii | 359 mii |
| casa și conturi la bănci | 51 mii | 307 mii | 58 mii | 68 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | 228 | — |
| Datorii | 11 mii | 9.107 | 30 mii | 40 mii |
| Capitaluri proprii | 221 mii | 328 mii | 277 mii | 397 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 47 din 253 în județul Bihor și locul 1.755 din 8.291 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Firme similare din județul Bihor
- BTN SOLUTIONS S.R.L. · Marghita503 mii lei · 1 ang.
- SHAREKNOWLEDGE S.R.L. · Oradea501 mii lei · 1 ang.
- DAYDREAM CODE S.R.L. · Aleșd499 mii lei · 1 ang.
- LUCIDSOFT S.R.L. · Oradea498 mii lei · 2 ang.
- FOURDEV CONSULTING S.R.L. · Oradea497 mii lei · 0 ang.
- CUBE SPACE IOT S.R.L. · Oradea496 mii lei · 1 ang.
- WEBPULSE TECHNOLOGIES S.R.L. · Oradea496 mii lei · 2 ang.
- KIAN SOFTWARE CONCEPT S.R.L. · Oradea490 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
Întrebări frecvente despre ROBERT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
Care este CUI-ul firmei ROBERT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ROBERT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este 45329659, iar codul de TVA este RO45329659. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J5/3114/2021, iar codul EUID este ROONRC.J5/3114/2021.
Unde are sediul ROBERT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul social al firmei ROBERT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este în 510, Sat Fughiu, Comuna Oșorhei, Bihor, Fughiu (com. Oșorhei), județul Bihor, cod poștal 417364, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ROBERT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?
Activitatea principală a firmei ROBERT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6201. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ROBERT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?
ROBERT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 decembrie 2021, deci are 4 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ROBERT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ROBERT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Fughiu (com. Oșorhei) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are ROBERT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?
În 2025, ROBERT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 498 mii lei și un profit net de 397 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ROBERT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. ROBERT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2024 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.