Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

ROBERAD S.R.L.

CUI 52864360J2025085936004

DIMITRIE CANTEMIR, bl. U45, et. 3, ap. 13, Municipiul Oradea, Bihor

În 2025: cifra de afaceri 7.537 lei, profit net 3.934 lei, 1 angajați.

Despre ROBERAD S.R.L.

ROBERAD S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 noiembrie 2025 cu numărul J2025085936004 și codul unic de înregistrare (CUI) 52864360, cu sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală este „Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.” (cod CAEN 8299). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.537 lei, un profit net de 3.934 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52864360
Nr. Registrul Comerțului
J2025085936004
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
07 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025085936004
Cod poștal
410481

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.537 lei
Profit net
3.934 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
4.134 lei
Datorii
6.272 lei
Active totale
10 mii lei
Marjă netă
52,2%
Cifră / angajat
7.537 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 60% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.537
Venituri totale7.537
Cheltuieli totale3.528
Profit / pierdere brută4.009
Profit / pierdere netă3.934
Număr mediu de angajați1
Active circulante10 mii
creanțe10 mii
casa și conturi la bănci406
Datorii6.272
Capitaluri proprii4.134
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 256 din 265 în județul Bihor și locul 6.324 din 6.495 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a..

Firme similare din județul Bihor

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Întrebări frecvente despre ROBERAD S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ROBERAD S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ROBERAD S.R.L. este 52864360. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025085936004, iar codul EUID este ROONRC.J2025085936004.

Unde are sediul ROBERAD S.R.L.?

Sediul social al firmei ROBERAD S.R.L. este în DIMITRIE CANTEMIR, bl. U45, et. 3, ap. 13, Municipiul Oradea, Bihor, județul Bihor, cod poștal 410481, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ROBERAD S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ROBERAD S.R.L. este „Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.”, cod CAEN 8299.

Când a fost înființată ROBERAD S.R.L.?

ROBERAD S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma ROBERAD S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0752 *** 985). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ROBERAD S.R.L.?

În 2025, ROBERAD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.537 lei și un profit net de 3.934 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ROBERAD S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ROBERAD S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează