REBENSPASI SRL
22 DECEMBRIE, Sat Prisaca Dornei, Comuna Vama, Suceava
În 2025: cifra de afaceri 146 mii lei, profit net 19 mii lei, 1 angajați.
Despre REBENSPASI SRL
REBENSPASI SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 aprilie 2017 cu numărul J33/700/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37474879, cu sediul în Prisaca Dornei (com. Vama), județul Suceava. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 146 mii lei (-40% față de 2024), un profit net de 19 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 342 mii lei la 146 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2021.
Date de identificare
- CUI
- 37474879
- Nr. Registrul Comerțului
- J33/700/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 28 aprilie 2017
- EUID
- ROONRC.J33/700/2017
- Cod poștal
- 727592
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 30.10.2026
din 01.12.2021
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 146 mii lei
- Profit net
- 19 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 72 mii lei
- Datorii
- 214 mii lei
- Active totale
- 286 mii lei
- Marjă netă
- 13%
- Cifră / angajat
- 146 mii lei
-40% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 40% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 219 mii | 250 mii | 298 mii | 342 mii | 292 mii | 354 mii | 242 mii | 146 mii |
| Venituri totale | 0 | 220 mii | 303 mii | 300 mii | 342 mii | 292 mii | 359 mii | 354 mii | 184 mii |
| Cheltuieli totale | 1.488 | 219 mii | 279 mii | 290 mii | 321 mii | 289 mii | 348 mii | 349 mii | 161 mii |
| Profit / pierdere brută | -1.488 | 519 | 24 mii | 9.505 | 22 mii | 3.116 | 11 mii | 5.136 | 22 mii |
| Profit / pierdere netă | -1.488 | -1.680 | 22 mii | 6.519 | 19 mii | 1.101 | 7.515 | 50 | 19 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 90 mii | 80 mii | 160 mii | 34 mii | 40 mii |
| Active circulante | 200 | 85 mii | 73 mii | 96 mii | 35 mii | 26 mii | 41 mii | 68 mii | 128 mii |
| din care stocuri | — | 82 mii | 71 mii | 95 mii | 832 | 15 mii | 15 mii | 52 mii | 115 mii |
| creanțe | — | — | 478 | — | 30 mii | 3.513 | 21 mii | 8.807 | 12 mii |
| casa și conturi la bănci | 200 | 3.453 | 1.749 | 584 | 5.009 | 7.214 | 4.511 | 8.053 | 141 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 61 mii | 118 mii |
| Datorii | 1.488 | 88 mii | 55 mii | 71 mii | 81 mii | 60 mii | 148 mii | 111 mii | 214 mii |
| Capitaluri proprii | -1.288 | -2.968 | 19 mii | 25 mii | 44 mii | 45 mii | 53 mii | 53 mii | 72 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Suceava
- AMIDORA SRL · Câmpulung Moldovenesc149 mii lei · 1 ang.
- NAVIDA SRL · Rădăuți149 mii lei · 1 ang.
- BLU PLUS S.R.L. · Broșteni149 mii lei · 1 ang.
- IANOVICI FAMILY S.R.L. · Sat Doroteia, Oraș Frasin147 mii lei · 0 ang.
- TIHU S.R.L. · Sat Rotunda, Oraș Liteni147 mii lei · 1 ang.
- VICTORAS COM SERVICE SRL · Moara Nica (com. Moara)147 mii lei · 1 ang.
- NICHITOAIA COM SRL · Gura Humorului145 mii lei · 1 ang.
- TOP MARKET DA GIULIAN S.R.L. · Pătrăuți144 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 30.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5229 Alte activități anexe transporturilor
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Întrebări frecvente despre REBENSPASI SRL
Care este CUI-ul firmei REBENSPASI SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei REBENSPASI SRL este 37474879, iar codul de TVA este RO37474879. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J33/700/2017, iar codul EUID este ROONRC.J33/700/2017.
Unde are sediul REBENSPASI SRL?
Sediul social al firmei REBENSPASI SRL este în 22 DECEMBRIE, Sat Prisaca Dornei, Comuna Vama, Suceava, Prisaca Dornei (com. Vama), județul Suceava, cod poștal 727592, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are REBENSPASI SRL?
Activitatea principală a firmei REBENSPASI SRL este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată REBENSPASI SRL?
REBENSPASI SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 aprilie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma REBENSPASI SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0741 *** 943). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are REBENSPASI SRL?
În 2025, REBENSPASI SRL a raportat o cifră de afaceri de 146 mii lei și un profit net de 19 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este REBENSPASI SRL plătitoare de TVA?
Da. REBENSPASI SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2021. Datele au fost verificate la ANAF pe 30 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/37474879API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.
Explorează
- Firme din Prisaca Dornei (com. Vama)
- Firme cu CAEN 4711 din județul Suceava
- CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- Top firme din județul Suceava
- Top firme cu CAEN 4711
- Firme noi din județul Suceava
- Compară REBENSPASI SRL cu alte firme