RAZVAN & LARISA COMPROD SRL
B-dul GEORGE ENESCU, bl. T 90, sc. E, et. 6, ap. 13, Municipiul Suceava, Suceava
În 2025: cifra de afaceri 267 mii lei, pierdere netă 9.961 lei, 2 angajați.
Despre RAZVAN & LARISA COMPROD SRL
RAZVAN & LARISA COMPROD SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 decembrie 1994 cu numărul J1994002692332 și codul unic de înregistrare (CUI) 7019680, cu sediul în Suceava, județul Suceava. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711). Firma are 31 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 267 mii lei (+12% față de 2024), o pierdere netă de 9.961 lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 233 mii lei la 267 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 7019680
- Nr. Registrul Comerțului
- J1994002692332
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 29 decembrie 1994
- EUID
- ROONRC.J1994002692332
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 03.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 267 mii lei
- Pierdere netă
- 9.961 lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- -89 mii lei
- Datorii
- 110 mii lei
- Active totale
- 21 mii lei
- Marjă netă
- -3,7%
- Cifră / angajat
- 133 mii lei
+12% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2025; datorii mai mari decât activele (527%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 139 mii | 180 mii | 203 mii | 237 mii | 240 mii | 233 mii | 203 mii | 221 mii | 239 mii | 267 mii |
| Venituri totale | 139 mii | 180 mii | 203 mii | 237 mii | 240 mii | 233 mii | 203 mii | 221 mii | 239 mii | 268 mii |
| Cheltuieli totale | 157 mii | 178 mii | 219 mii | 211 mii | 216 mii | 212 mii | 221 mii | 234 mii | 222 mii | 275 mii |
| Profit / pierdere brută | -19 mii | 2.118 | -16 mii | 26 mii | 24 mii | 20 mii | -19 mii | -13 mii | 17 mii | -7.284 |
| Profit / pierdere netă | -20 mii | 320 | -18 mii | 24 mii | 21 mii | 18 mii | -21 mii | -15 mii | 15 mii | -9.961 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active circulante | 12 mii | 15 mii | 13 mii | 31 mii | 39 mii | 47 mii | 27 mii | 14 mii | 32 mii | 21 mii |
| din care stocuri | 11 mii | 13 mii | 11 mii | 29 mii | 36 mii | 44 mii | 26 mii | 12 mii | 25 mii | 14 mii |
| creanțe | — | — | 2.273 | — | — | — | — | — | 3.605 | 3.247 |
| casa și conturi la bănci | 633 | 1.868 | 318 | 1.796 | 2.472 | 2.229 | 446 | 2.348 | 3.264 | 3.409 |
| Datorii | 114 mii | 117 mii | 134 mii | 127 mii | 114 mii | 104 mii | 105 mii | 108 mii | 111 mii | 110 mii |
| Capitaluri proprii | -102 mii | -102 mii | -120 mii | -97 mii | -75 mii | -58 mii | -78 mii | -93 mii | -79 mii | -89 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 581 din 1.069 în județul Suceava și locul 18.326 din 32.877 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
Firme similare din județul Suceava
- NARLUC BRAND S.R.L. · Sfântu Ilie (com. Șcheia)269 mii lei · 1 ang.
- ELYANA MAGAZIN MIXT S.R.L. · Stulpicani268 mii lei · 1 ang.
- IZVORASUL SRL · Izvoarele Sucevei268 mii lei · 2 ang.
- MUNDALOR S.R.L. · Sfântu Ilie (com. Șcheia)267 mii lei · 1 ang.
- LUPY-ARENI-SV S.R.L. · Suceava267 mii lei · 0 ang.
- IOANDOR S.R.L. · Valea Glodului (com. Vulturești)267 mii lei · 1 ang.
- FRP-MUZIC S.R.L. · Valea Moldovei267 mii lei · 1 ang.
- CLAUDIUS COMPANY SRL · Câmpulung Moldovenesc266 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Întrebări frecvente despre RAZVAN & LARISA COMPROD SRL
Care este CUI-ul firmei RAZVAN & LARISA COMPROD SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei RAZVAN & LARISA COMPROD SRL este 7019680. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J1994002692332, iar codul EUID este ROONRC.J1994002692332.
Unde are sediul RAZVAN & LARISA COMPROD SRL?
Sediul social al firmei RAZVAN & LARISA COMPROD SRL este în B-dul GEORGE ENESCU, bl. T 90, sc. E, et. 6, ap. 13, Municipiul Suceava, Suceava, județul Suceava, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are RAZVAN & LARISA COMPROD SRL?
Activitatea principală a firmei RAZVAN & LARISA COMPROD SRL este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată RAZVAN & LARISA COMPROD SRL?
RAZVAN & LARISA COMPROD SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 decembrie 1994, deci are 31 ani de activitate.
Cum pot contacta firma RAZVAN & LARISA COMPROD SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 234). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are RAZVAN & LARISA COMPROD SRL?
În 2025, RAZVAN & LARISA COMPROD SRL a raportat o cifră de afaceri de 267 mii lei și o pierdere netă de 9.961 lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este RAZVAN & LARISA COMPROD SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, RAZVAN & LARISA COMPROD SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.