PROFI RESTAURARE SRL
DR. LOUIS PASTEUR, Municipiul Oradea, Bihor
În 2025: cifra de afaceri 344 mii lei, pierdere netă 516 mii lei, 9 angajați.
Despre PROFI RESTAURARE SRL
PROFI RESTAURARE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 iunie 2017 cu numărul J5/1876/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37869615, cu sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală este „Lucrări de pregătire a terenului” (cod CAEN 4312). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 344 mii lei (-62% față de 2024), o pierdere netă de 516 mii lei și 9 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 1,7 mil lei la 344 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2019 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 37869615
- Nr. Registrul Comerțului
- J5/1876/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 30 iunie 2017
- EUID
- ROONRC.J5/1876/2017
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.09.2019
din 01.09.2019
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 344 mii lei
- Pierdere netă
- 516 mii lei
- Angajați (medie)
- 9
- Capitaluri proprii
- -1,1 mil lei
- Datorii
- 2 mil lei
- Active totale
- 888 mii lei
- Marjă netă
- -149,9%
- Cifră / angajat
- 38 mii lei
-62% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (220%); cifra de afaceri a scăzut cu 62% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 19 mii | 157 mii | 683 mii | 1 mil | 1,7 mil | 1,1 mil | 980 mii | 895 mii | 344 mii |
| Venituri totale | 19 mii | 157 mii | 717 mii | 978 mii | 1,7 mil | 1,1 mil | 980 mii | 900 mii | 360 mii |
| Cheltuieli totale | 18 mii | 152 mii | 801 mii | 1,3 mil | 1,6 mil | 984 mii | 1,1 mil | 1 mil | 876 mii |
| Profit / pierdere brută | 1.106 | 5.317 | -84 mii | -350 mii | 44 mii | 98 mii | -72 mii | -116 mii | -516 mii |
| Profit / pierdere netă | 530 | 3.742 | -96 mii | -361 mii | 28 mii | 87 mii | -82 mii | -139 mii | -516 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 2 | — | 20 | 30 | 16 | 14 | 12 | 9 |
| Active imobilizate | 41 mii | 30 mii | 20 mii | 14 mii | 165 mii | 661 mii | 805 mii | 761 mii | 787 mii |
| Active circulante | 17 mii | 123 mii | 132 mii | 23 mii | 30 mii | 19 mii | 25 mii | 399 | 93 mii |
| din care stocuri | — | 11 mii | 45 mii | 11 mii | 11 mii | 17 mii | — | — | — |
| creanțe | — | 99 mii | 12 mii | 201 | 2.576 | 571 | 1.004 | -11 mii | 84 mii |
| casa și conturi la bănci | 17 mii | 13 mii | 75 mii | 11 mii | 17 mii | 1.502 | 24 mii | 12 mii | 8.808 |
| Cheltuieli în avans | 1.601 | — | — | — | — | — | — | 848 | 9.111 |
| Datorii | 59 mii | 149 mii | 244 mii | 483 mii | 615 mii | 1 mil | 1,2 mil | 1,3 mil | 2 mil |
| Capitaluri proprii | 730 | 4.472 | -91 mii | -447 mii | -420 mii | -333 mii | -415 mii | -553 mii | -1,1 mil |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 71 din 185 în județul Bihor și locul 875 din 2.379 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4312 – Lucrări de pregătire a terenului.
Firme similare din județul Bihor
- GAROSOLUTION S.R.L. · Bălaia (com. Tileagd)379 mii lei · 2 ang.
- BELLTRANS S.R.L. · Nojorid376 mii lei · 2 ang.
- AMIVIR SRL · Dumbrăvița De Codru (com. Șoimi)374 mii lei · 3 ang.
- ROLINGER SERVICII SRL · Biharia373 mii lei · 4 ang.
- VIVA EXCAVO S.R.L. · Drăgești352 mii lei · 1 ang.
- SAITIN SRL · Peștere (com. Aștileu)336 mii lei · 0 ang.
- GARDEN TEAM S.R.L. · Oradea334 mii lei · 3 ang.
- EDIL BONO S.R.L. · Sântandrei321 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4312 – Lucrări de pregătire a terenului
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 5229 Alte activități anexe transporturilor
Întrebări frecvente despre PROFI RESTAURARE SRL
Care este CUI-ul firmei PROFI RESTAURARE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PROFI RESTAURARE SRL este 37869615, iar codul de TVA este RO37869615. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J5/1876/2017, iar codul EUID este ROONRC.J5/1876/2017.
Unde are sediul PROFI RESTAURARE SRL?
Sediul social al firmei PROFI RESTAURARE SRL este în DR. LOUIS PASTEUR, Municipiul Oradea, Bihor, județul Bihor, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are PROFI RESTAURARE SRL?
Activitatea principală a firmei PROFI RESTAURARE SRL este „Lucrări de pregătire a terenului”, cod CAEN 4312. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată PROFI RESTAURARE SRL?
PROFI RESTAURARE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 iunie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma PROFI RESTAURARE SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 038). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are PROFI RESTAURARE SRL?
În 2025, PROFI RESTAURARE SRL a raportat o cifră de afaceri de 344 mii lei și o pierdere netă de 516 mii lei, cu 9 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este PROFI RESTAURARE SRL plătitoare de TVA?
Da. PROFI RESTAURARE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2019 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.