PANORAMIX SOFT SRL
COBADIN, bl. P21C1, sc. 1, et. 4, ap. 18, București Sectorul 5, București
În 2025: cifra de afaceri 281 mii lei, profit net 231 mii lei, 1 angajați.
Despre PANORAMIX SOFT SRL
PANORAMIX SOFT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 decembrie 2012 cu numărul J40/15122/2012 și codul unic de înregistrare (CUI) 31040021, cu sediul în București Sector 5, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 281 mii lei (+46% față de 2024), un profit net de 231 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 202 mii lei la 281 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 31040021
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/15122/2012
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 21 decembrie 2012
- EUID
- ROONRC.J40/15122/2012
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 07.11.2026
reactivat 01.02.2018
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 281 mii lei
- Profit net
- 231 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 989 mii lei
- Datorii
- 199 mii lei
- Active totale
- 1,2 mil lei
- Marjă netă
- 82,2%
- Cifră / angajat
- 281 mii lei
+46% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 17% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 101 mii | 117 mii | 180 mii | 581 mii | 202 mii | 186 mii | 205 mii | 192 mii | 281 mii |
| Venituri totale | 0 | 101 mii | 117 mii | 183 mii | 581 mii | 202 mii | 186 mii | 205 mii | 196 mii | 281 mii |
| Cheltuieli totale | 5.625 | 50 mii | 7.071 | 42 mii | 319 mii | 80 mii | 81 mii | 68 mii | 49 mii | 47 mii |
| Profit / pierdere brută | -5.625 | 51 mii | 110 mii | 141 mii | 262 mii | 122 mii | 105 mii | 137 mii | 148 mii | 234 mii |
| Profit / pierdere netă | -5.625 | 50 mii | 106 mii | 135 mii | 252 mii | 117 mii | 102 mii | 135 mii | 146 mii | 231 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 3 | — | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | — | 101 mii | 111 mii | 70 mii | 29 mii | 5.626 | — | — |
| Active circulante | 16 mii | 69 mii | 172 mii | 116 mii | 246 mii | 389 mii | 544 mii | 728 mii | 906 mii | 1,2 mil |
| creanțe | — | — | — | 116 mii | 15 mii | 20 mii | 14 mii | 102 mii | 16 mii | 8.450 |
| casa și conturi la bănci | 16 mii | 69 mii | 172 mii | 578 | 231 mii | 369 mii | 530 mii | 626 mii | 890 mii | 1,2 mil |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 386 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 0 | 2.961 | 375 | 80 mii | 100 mii | 85 mii | 97 mii | 121 mii | 149 mii | 199 mii |
| Capitaluri proprii | 16 mii | 66 mii | 172 mii | 137 mii | 258 mii | 375 mii | 477 mii | 612 mii | 758 mii | 989 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul București
- GIGELU DEV S.R.L. · București Sector 4282 mii lei · 1 ang.
- SMART FINANCIAL IT CONSULTING S.R.L. · București Sector 6282 mii lei · 2 ang.
- AZENTRA S.R.L. · București Sector 2281 mii lei · 1 ang.
- SEREMET SOLUTIONS S.R.L. · București Sector 3281 mii lei · 1 ang.
- TEST MASTERS LABS S.R.L. · București Sector 1281 mii lei · 1 ang.
- DTX SYSTEMS S.R.L. · București Sector 3281 mii lei · 0 ang.
- IM DIENIEZHKIN S.R.L. · București Sector 2281 mii lei · 1 ang.
- CRISTEA SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. · București Sector 4281 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
- 5610 Restaurante
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
Întrebări frecvente despre PANORAMIX SOFT SRL
Care este CUI-ul firmei PANORAMIX SOFT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PANORAMIX SOFT SRL este 31040021. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J40/15122/2012, iar codul EUID este ROONRC.J40/15122/2012.
Unde are sediul PANORAMIX SOFT SRL?
Sediul social al firmei PANORAMIX SOFT SRL este în COBADIN, bl. P21C1, sc. 1, et. 4, ap. 18, București Sectorul 5, București, București Sector 5, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are PANORAMIX SOFT SRL?
Activitatea principală a firmei PANORAMIX SOFT SRL este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată PANORAMIX SOFT SRL?
PANORAMIX SOFT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 decembrie 2012, deci are 13 ani de activitate.
Cum pot contacta firma PANORAMIX SOFT SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru PANORAMIX SOFT SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 5 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are PANORAMIX SOFT SRL?
În 2025, PANORAMIX SOFT SRL a raportat o cifră de afaceri de 281 mii lei și un profit net de 231 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este PANORAMIX SOFT SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, PANORAMIX SOFT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 noiembrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/31040021API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.