Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA20 ani pe piață

MUNSTER SRL

CUI 18680961J05/1051/2006

FĂGETULUI, Municipiul Oradea, Bihor

În 2025: cifra de afaceri 649 mii lei, pierdere netă 4.431 lei, 2 angajați.

Despre MUNSTER SRL

MUNSTER SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 mai 2006 cu numărul J05/1051/2006 și codul unic de înregistrare (CUI) 18680961, cu sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata nespecializat” (cod CAEN 4690). Firma are 20 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 649 mii lei (-36% față de 2024), o pierdere netă de 4.431 lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 3,7 mil lei la 649 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 4 noiembrie 2014.

Date de identificare

CUI
18680961
Nr. Registrul Comerțului
J05/1051/2006
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
18 mai 2006
EUID
ROONRC.J05/1051/2006
Cod poștal
410182

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 04.11.2014

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
11.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
649 mii lei

-36% față de 2024

Pierdere netă
4.431 lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
-360 mii lei
Datorii
611 mii lei
Active totale
251 mii lei
Marjă netă
-0,7%
Cifră / angajat
324 mii lei
Risc crescut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (243%); cifra de afaceri a scăzut cu 36% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-2 mil02 mil4 mil6 mil2016: cifra de afaceri 1.423.481 lei; profit net 885.080 lei20162017: cifra de afaceri 1.563.723 lei; profit net 1.055.641 lei20172018: cifra de afaceri 1.541.565 lei; profit net 549.557 lei20182019: cifra de afaceri 3.497.839 lei; profit net 1.360.613 lei20192020: cifra de afaceri 3.215.969 lei; profit net 515.816 lei20202021: cifra de afaceri 3.688.346 lei; profit net 825.469 lei20212022: cifra de afaceri 4.275.701 lei; profit net 422.048 lei20222023: cifra de afaceri 2.463.824 lei; pierdere netă 80.311 lei20232024: cifra de afaceri 1.011.188 lei; pierdere netă 275.015 lei20242025: cifra de afaceri 648.693 lei; pierdere netă 4.431 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă1,4 mil1,6 mil1,5 mil3,5 mil3,2 mil3,7 mil4,3 mil2,5 mil1 mil649 mii
Venituri totale1,5 mil1,6 mil1,6 mil3,5 mil3,2 mil3,7 mil4,3 mil2,5 mil1 mil680 mii
Cheltuieli totale431 mii499 mii1 mil2,1 mil2,7 mil2,8 mil3,8 mil2,6 mil1,3 mil682 mii
Profit / pierdere brută1 mil1,1 mil566 mii1,4 mil546 mii862 mii462 mii-59 mii-275 mii-2.650
Profit / pierdere netă885 mii1,1 mil550 mii1,4 mil516 mii825 mii422 mii-80 mii-275 mii-4.431
Număr mediu de angajați2334233332
Active imobilizate126 mii116 mii214 mii201 mii522 mii588 mii443 mii268 mii183 mii139 mii
Active circulante807 mii956 mii566 mii1,2 mil333 mii436 mii613 mii339 mii160 mii109 mii
din care stocuri50 mii44 mii137 mii277 mii187 mii140 mii487 mii267 mii82 mii65 mii
creanțe20 mii58 mii238 mii124 mii30 mii114 mii41 mii15 mii19 mii18 mii
casa și conturi la bănci737 mii855 mii192 mii804 mii116 mii182 mii85 mii57 mii60 mii26 mii
Cheltuieli în avans3.7051.50526 mii4.8004.455259.1379.85715 mii3.015
Datorii52 mii18 mii257 mii49 mii344 mii198 mii643 mii697 mii713 mii611 mii
Capitaluri proprii885 mii1,1 mil550 mii1,4 mil516 mii826 mii422 mii-80 mii-355 mii-360 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 124 din 235 în județul Bihor și locul 3.358 din 6.117 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat.

Firme similare din județul Bihor

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat

  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Întrebări frecvente despre MUNSTER SRL

Care este CUI-ul firmei MUNSTER SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MUNSTER SRL este 18680961, iar codul de TVA este RO18680961. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J05/1051/2006, iar codul EUID este ROONRC.J05/1051/2006.

Unde are sediul MUNSTER SRL?

Sediul social al firmei MUNSTER SRL este în FĂGETULUI, Municipiul Oradea, Bihor, județul Bihor, cod poștal 410182, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MUNSTER SRL?

Activitatea principală a firmei MUNSTER SRL este „Comerț cu ridicata nespecializat”, cod CAEN 4690. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MUNSTER SRL?

MUNSTER SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 mai 2006, deci are 20 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MUNSTER SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0742 *** 010). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MUNSTER SRL?

În 2025, MUNSTER SRL a raportat o cifră de afaceri de 649 mii lei și o pierdere netă de 4.431 lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MUNSTER SRL plătitoare de TVA?

Da. MUNSTER SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 4 noiembrie 2014. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.

Explorează