Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

MAXCONSULT S.R.L.

CUI 50806274J2024037116000

1 DECEMBRIE, ap. 5, Municipiul Oradea, Bihor

În 2025: cifra de afaceri 9.000 lei, profit net 2.914 lei.

Despre MAXCONSULT S.R.L.

MAXCONSULT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 noiembrie 2024 cu numărul J2024037116000 și codul unic de înregistrare (CUI) 50806274, cu sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală este „Activități de consultanță pentru afaceri și management” (cod CAEN 7022). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.000 lei, un profit net de 2.914 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
50806274
Nr. Registrul Comerțului
J2024037116000
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
01 noiembrie 2024
EUID
ROONRC.J2024037116000
Cod poștal
410068

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
9.000 lei
Profit net
2.914 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.924 lei
Datorii
1.848 lei
Active totale
4.772 lei
Marjă netă
32,4%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 39% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă9.000
Venituri totale9.000
Cheltuieli totale5.544
Profit / pierdere brută3.456
Profit / pierdere netă2.914
Active imobilizate3.930
Active circulante842
casa și conturi la bănci842
Datorii1.848
Capitaluri proprii2.924
din care capital subscris vărsat10

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 207 din 231 în județul Bihor și locul 5.527 din 6.123 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management.

Firme similare din județul Bihor

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management

  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Întrebări frecvente despre MAXCONSULT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MAXCONSULT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MAXCONSULT S.R.L. este 50806274. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024037116000, iar codul EUID este ROONRC.J2024037116000.

Unde are sediul MAXCONSULT S.R.L.?

Sediul social al firmei MAXCONSULT S.R.L. este în 1 DECEMBRIE, ap. 5, Municipiul Oradea, Bihor, județul Bihor, cod poștal 410068, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MAXCONSULT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MAXCONSULT S.R.L. este „Activități de consultanță pentru afaceri și management”, cod CAEN 7022. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MAXCONSULT S.R.L.?

MAXCONSULT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 noiembrie 2024, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma MAXCONSULT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0770 *** 975). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MAXCONSULT S.R.L.?

În 2025, MAXCONSULT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.000 lei și un profit net de 2.914 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MAXCONSULT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MAXCONSULT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează