KEEP IT MOBILE DISTRIBUTION SRL
GHEORGHE DOJA, bl. 34D2, et. 5, ap. 22, Municipiul Ploiești, Prahova
În 2025: cifra de afaceri 114 mii lei, profit net 18 mii lei.
Despre KEEP IT MOBILE DISTRIBUTION SRL
KEEP IT MOBILE DISTRIBUTION SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 iunie 2014 cu numărul J2014000836299 și codul unic de înregistrare (CUI) 33263852, cu sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 114 mii lei (+152% față de 2024), un profit net de 18 mii lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 420 lei la 114 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 20 iunie 2014 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 33263852
- Nr. Registrul Comerțului
- J2014000836299
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 11 iunie 2014
- EUID
- ROONRC.J2014000836299
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 09.10.2026
din 20.06.2014
din 20.06.2014
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 114 mii lei
- Profit net
- 18 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 26 mii lei
- Datorii
- 91 mii lei
- Active totale
- 117 mii lei
- Marjă netă
- 15,4%
+152% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 78% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 11 mii | 5.450 | 5.120 | 420 | 420 | 1.793 | 17 mii | 45 mii | 114 mii |
| Venituri totale | 11 mii | 5.450 | 5.120 | 420 | 420 | 1.793 | 17 mii | 45 mii | 115 mii |
| Cheltuieli totale | 13 mii | 5.720 | 5.093 | 290 | 146 | 1.605 | 25 mii | 39 mii | 94 mii |
| Profit / pierdere brută | -1.403 | -270 | 27 | 130 | 274 | 188 | -8.207 | 6.591 | 21 mii |
| Profit / pierdere netă | -1.739 | -435 | -129 | 118 | 261 | 134 | -8.207 | 5.556 | 18 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 7.189 | 26 mii | 69 mii |
| Active circulante | 11 mii | 10 mii | 18 mii | 18 mii | 19 mii | 19 mii | 5.549 | 10 mii | 47 mii |
| din care stocuri | — | — | 2.128 | 2.129 | 2.129 | 2.129 | — | 5.062 | 35 mii |
| creanțe | 8.452 | 8.384 | 15 mii | 15 mii | 15 mii | 15 mii | 3.325 | 3.504 | 5.326 |
| casa și conturi la bănci | 2.685 | 1.946 | 515 | 1.303 | 1.456 | 1.749 | 2.224 | 1.486 | 7.580 |
| Datorii | 392 | 10 | 7.440 | 8.031 | 8.144 | 8.197 | 10 mii | 28 mii | 91 mii |
| Capitaluri proprii | 11 mii | 10 mii | 10 mii | 10 mii | 11 mii | 11 mii | 2.497 | 8.053 | 26 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 207 din 272 în județul Prahova și locul 11.327 din 14.276 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Firme similare din județul Prahova
- CRAFTYCODE S.R.L. · Stejaru (com. Brazi)123 mii lei · 1 ang.
- FUZZY BADGER DEVELOPMENT S.R.L. · Ploiești120 mii lei · 1 ang.
- DIGITAL SPARKS S.R.L. · Ploiești117 mii lei · 1 ang.
- DMG SMART IT SOLUTIONS SRL · Nucșoara De Jos (com. Posești)114 mii lei · 1 ang.
- SEO LEGACY WEBPRODESIGN S.R.L. · Ploiești110 mii lei · 1 ang.
- GESEIDL AI S.R.L. · Ploiești106 mii lei · 0 ang.
- DEV&TAILOR ALC S.R.L. · Miroslavești (com. Puchenii Mari)105 mii lei · 2 ang.
- WEBLIFE SOLUTIONS S.R.L. · Ploiești104 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
Întrebări frecvente despre KEEP IT MOBILE DISTRIBUTION SRL
Care este CUI-ul firmei KEEP IT MOBILE DISTRIBUTION SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei KEEP IT MOBILE DISTRIBUTION SRL este 33263852, iar codul de TVA este RO33263852. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014000836299, iar codul EUID este ROONRC.J2014000836299.
Unde are sediul KEEP IT MOBILE DISTRIBUTION SRL?
Sediul social al firmei KEEP IT MOBILE DISTRIBUTION SRL este în GHEORGHE DOJA, bl. 34D2, et. 5, ap. 22, Municipiul Ploiești, Prahova, județul Prahova, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are KEEP IT MOBILE DISTRIBUTION SRL?
Activitatea principală a firmei KEEP IT MOBILE DISTRIBUTION SRL este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată KEEP IT MOBILE DISTRIBUTION SRL?
KEEP IT MOBILE DISTRIBUTION SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 iunie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma KEEP IT MOBILE DISTRIBUTION SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru KEEP IT MOBILE DISTRIBUTION SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Ploiești sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are KEEP IT MOBILE DISTRIBUTION SRL?
În 2025, KEEP IT MOBILE DISTRIBUTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 114 mii lei și un profit net de 18 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este KEEP IT MOBILE DISTRIBUTION SRL plătitoare de TVA?
Da. KEEP IT MOBILE DISTRIBUTION SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 20 iunie 2014 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.