INSYNC MES S.R.L.
NICOLAE TONITZA, bl. 8, ap. 13, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 742 mii lei, profit net 632 mii lei, 1 angajați.
Despre INSYNC MES S.R.L.
INSYNC MES S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 aprilie 2022 cu numărul J12/1955/2022 și codul unic de înregistrare (CUI) 45967584, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6201). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 742 mii lei (+59% față de 2024), un profit net de 632 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 398 mii lei la 742 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2022.
Date de identificare
- CUI
- 45967584
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/1955/2022
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 14 aprilie 2022
- EUID
- ROONRC.J12/1955/2022
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 02.10.2026
din 01.10.2022
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 742 mii lei
- Profit net
- 632 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 632 mii lei
- Datorii
- 425 mii lei
- Active totale
- 1,1 mil lei
- Marjă netă
- 85,2%
- Cifră / angajat
- 742 mii lei
+59% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 40% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 398 mii | 709 mii | 466 mii | 742 mii |
| Venituri totale | 401 mii | 716 mii | 481 mii | 765 mii |
| Cheltuieli totale | 27 mii | 49 mii | 63 mii | 116 mii |
| Profit / pierdere brută | 374 mii | 667 mii | 418 mii | 649 mii |
| Profit / pierdere netă | 370 mii | 661 mii | 410 mii | 632 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active circulante | 481 mii | 680 mii | 548 mii | 1,1 mil |
| creanțe | 268 mii | 612 mii | 313 mii | 578 mii |
| casa și conturi la bănci | 213 mii | 67 mii | 236 mii | 480 mii |
| Datorii | 111 mii | 19 mii | 138 mii | 425 mii |
| Capitaluri proprii | 370 mii | 661 mii | 410 mii | 632 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 174 din 1.275 în județul Cluj și locul 1.022 din 8.304 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Firme similare din județul Cluj
- GHOSTBYTE SOFTWARE S.R.L. · Cluj-Napoca750 mii lei · 2 ang.
- MARTON TECH S.R.L. · Cluj-Napoca748 mii lei · 1 ang.
- VANDOR SYSTEMS SRL · Feleacu747 mii lei · 1 ang.
- INNOVIO AUTOMATION SOLUTIONS S.R.L. · Dezmir (com. Apahida)744 mii lei · 1 ang.
- DELINKE IT CONSULTING S.R.L. · Florești740 mii lei · 1 ang.
- DEFERRED LABS S.R.L. · Cluj-Napoca734 mii lei · 1 ang.
- DIGIPLEX S.R.L. · Cluj-Napoca732 mii lei · 1 ang.
- DENIX SOLUTIONS SRL · Cluj-Napoca731 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 02.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Întrebări frecvente despre INSYNC MES S.R.L.
Care este CUI-ul firmei INSYNC MES S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei INSYNC MES S.R.L. este 45967584, iar codul de TVA este RO45967584. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/1955/2022, iar codul EUID este ROONRC.J12/1955/2022.
Unde are sediul INSYNC MES S.R.L.?
Sediul social al firmei INSYNC MES S.R.L. este în NICOLAE TONITZA, bl. 8, ap. 13, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are INSYNC MES S.R.L.?
Activitatea principală a firmei INSYNC MES S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6201.
Când a fost înființată INSYNC MES S.R.L.?
INSYNC MES S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 aprilie 2022, deci are 4 ani de activitate.
Cum pot contacta firma INSYNC MES S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0746 *** 607). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are INSYNC MES S.R.L.?
În 2025, INSYNC MES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 742 mii lei și un profit net de 632 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este INSYNC MES S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. INSYNC MES S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2022. Datele au fost verificate la ANAF pe 2 octombrie 2026.