Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

INNOVATION SOFTWARE & MODELS S.R.L.

CUI 52732718J2025080220005

VLAD ȚEPEȘ, Municipiul Mediaș, Sibiu

În 2025: cifra de afaceri 5.800 lei, profit net 4.203 lei.

Despre INNOVATION SOFTWARE & MODELS S.R.L.

INNOVATION SOFTWARE & MODELS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 octombrie 2025 cu numărul J2025080220005 și codul unic de înregistrare (CUI) 52732718, cu sediul în Mediaș, județul Sibiu. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.800 lei, un profit net de 4.203 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52732718
Nr. Registrul Comerțului
J2025080220005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
20 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025080220005
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Mediaş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5.800 lei
Profit net
4.203 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
4.703 lei
Datorii
2.438 lei
Active totale
7.141 lei
Marjă netă
72,5%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 34% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă5.800
Venituri totale5.800
Cheltuieli totale834
Profit / pierdere brută4.966
Profit / pierdere netă4.203
Active imobilizate208
Active circulante6.034
creanțe5.800
casa și conturi la bănci234
Cheltuieli în avans899
Datorii2.438
Capitaluri proprii4.703
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 309 din 321 în județul Sibiu și locul 13.901 din 14.288 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Firme similare din județul Sibiu

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 02.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

Întrebări frecvente despre INNOVATION SOFTWARE & MODELS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei INNOVATION SOFTWARE & MODELS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei INNOVATION SOFTWARE & MODELS S.R.L. este 52732718. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025080220005, iar codul EUID este ROONRC.J2025080220005.

Unde are sediul INNOVATION SOFTWARE & MODELS S.R.L.?

Sediul social al firmei INNOVATION SOFTWARE & MODELS S.R.L. este în VLAD ȚEPEȘ, Municipiul Mediaș, Sibiu, județul Sibiu, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are INNOVATION SOFTWARE & MODELS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei INNOVATION SOFTWARE & MODELS S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată INNOVATION SOFTWARE & MODELS S.R.L.?

INNOVATION SOFTWARE & MODELS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 octombrie 2025.

Cum pot contacta firma INNOVATION SOFTWARE & MODELS S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0773 *** 121). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are INNOVATION SOFTWARE & MODELS S.R.L.?

În 2025, INNOVATION SOFTWARE & MODELS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.800 lei și un profit net de 4.203 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este INNOVATION SOFTWARE & MODELS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, INNOVATION SOFTWARE & MODELS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează