HAPPEO SOFTWARE SERVICES S.R.L.
Constantin Brâncuși, et. parter, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 2,8 mil lei, profit net 168 mii lei, 6 angajați.
Despre HAPPEO SOFTWARE SERVICES S.R.L.
HAPPEO SOFTWARE SERVICES S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 iunie 2021 cu numărul J2021002745120 și codul unic de înregistrare (CUI) 44410487, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 5 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2,8 mil lei (+20% față de 2024), un profit net de 168 mii lei și 6 angajați (număr mediu). Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 172 mii lei la 2,8 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 5 septembrie 2023.
Date de identificare
- CUI
- 44410487
- Nr. Registrul Comerțului
- J2021002745120
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 09 iunie 2021
- EUID
- ROONRC.J2021002745120
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 09.10.2026
din 05.09.2023
reactivat 07.08.2023
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 2,8 mil lei
- Profit net
- 168 mii lei
- Angajați (medie)
- 6
- Capitaluri proprii
- 451 mii lei
- Datorii
- 236 mii lei
- Active totale
- 687 mii lei
- Marjă netă
- 5,9%
- Cifră / angajat
- 473 mii lei
+20% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 34% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 172 mii | 1,7 mil | 2,4 mil | 2,8 mil |
| Venituri totale | 172 mii | 1,7 mil | 2,4 mil | 2,8 mil |
| Cheltuieli totale | 164 mii | 1,6 mil | 2,2 mil | 2,6 mil |
| Profit / pierdere brută | 7.673 | 115 mii | 146 mii | 196 mii |
| Profit / pierdere netă | 3.142 | 103 mii | 131 mii | 168 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 4 | 6 | 6 |
| Active imobilizate | 13 mii | 24 mii | 48 mii | 31 mii |
| Active circulante | 286 mii | 320 mii | 474 mii | 656 mii |
| creanțe | 240 mii | 56 mii | 246 mii | 250 mii |
| casa și conturi la bănci | 47 mii | 264 mii | 228 mii | 406 mii |
| Cheltuieli în avans | — | 8.340 | 276 | — |
| Datorii | 250 mii | 200 mii | 240 mii | 236 mii |
| Capitaluri proprii | 49 mii | 152 mii | 283 mii | 451 mii |
| din care capital subscris vărsat | 45 mii | 45 mii | 45 mii | 45 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 218 din 1.997 în județul Cluj și locul 1.144 din 14.292 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Firme similare din județul Cluj
- TECH VALLEY S.R.L. · Cluj-Napoca2,9 mil lei · 0 ang.
- GNS TECHNOLOGIES S.R.L. · Apahida2,9 mil lei · 2 ang.
- NOVCOM SOLUTIONS SRL · Cluj-Napoca2,9 mil lei · 8 ang.
- HUMINDZTECH S.R.L. · Florești2,8 mil lei · 0 ang.
- QWERTEE TECHNOLOGY SRL · Cluj-Napoca2,8 mil lei · 6 ang.
- CODEAGENCY S.R.L. · Cluj-Napoca2,7 mil lei · 3 ang.
- RED ABACUS DEVELOPMENT SRL · Cluj-Napoca2,7 mil lei · 5 ang.
- MILWAUKEE ROMANIA SRL · Baciu2,7 mil lei · 8 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6391 Activități ale portalurilor web
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
Întrebări frecvente despre HAPPEO SOFTWARE SERVICES S.R.L.
Care este CUI-ul firmei HAPPEO SOFTWARE SERVICES S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei HAPPEO SOFTWARE SERVICES S.R.L. este 44410487, iar codul de TVA este RO44410487. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2021002745120, iar codul EUID este ROONRC.J2021002745120.
Unde are sediul HAPPEO SOFTWARE SERVICES S.R.L.?
Sediul social al firmei HAPPEO SOFTWARE SERVICES S.R.L. este în Constantin Brâncuși, et. parter, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are HAPPEO SOFTWARE SERVICES S.R.L.?
Activitatea principală a firmei HAPPEO SOFTWARE SERVICES S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată HAPPEO SOFTWARE SERVICES S.R.L.?
HAPPEO SOFTWARE SERVICES S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 iunie 2021, deci are 5 ani de activitate.
Cum pot contacta firma HAPPEO SOFTWARE SERVICES S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru HAPPEO SOFTWARE SERVICES S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cluj-Napoca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are HAPPEO SOFTWARE SERVICES S.R.L.?
În 2025, HAPPEO SOFTWARE SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2,8 mil lei și un profit net de 168 mii lei, cu 6 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este HAPPEO SOFTWARE SERVICES S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. HAPPEO SOFTWARE SERVICES S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 5 septembrie 2023. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.