Sari la conținut
funcțiune; sediu expiratNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)2 ani pe piață

GRAPHITE LINES S.R.L.

CUI 49362607J5/32/2024

REPUBLICII, ap. 4, Municipiul Oradea, Bihor

În 2024: cifra de afaceri 7.870 lei, profit net 4.129 lei.

Despre GRAPHITE LINES S.R.L.

GRAPHITE LINES S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 ianuarie 2024 cu numărul J5/32/2024 și codul unic de înregistrare (CUI) 49362607, cu sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală este „Activități de arhitectură” (cod CAEN 7111). Firma are 2 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.870 lei, un profit net de 4.129 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
49362607
Nr. Registrul Comerțului
J5/32/2024
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
05 ianuarie 2024
EUID
ROONRC.J5/32/2024
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 26.02.2025

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
7.870 lei
Profit net
4.129 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
4.329 lei
Datorii
2.767 lei
Active totale
7.096 lei
Marjă netă
52,5%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă7.870
Venituri totale7.870
Cheltuieli totale2.974
Profit / pierdere brută4.896
Profit / pierdere netă4.129
Active circulante7.096
casa și conturi la bănci7.096
Datorii2.767
Capitaluri proprii4.329
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 207 din 207 în județul Bihor și locul 5.774 din 6.023 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 7111 – Activități de arhitectură.

Firme similare din județul Bihor

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7111 – Activități de arhitectură

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 6831 Agenții imobiliare
  • 7111 Activități de arhitectură

Întrebări frecvente despre GRAPHITE LINES S.R.L.

Care este CUI-ul firmei GRAPHITE LINES S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei GRAPHITE LINES S.R.L. este 49362607. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J5/32/2024, iar codul EUID este ROONRC.J5/32/2024.

Unde are sediul GRAPHITE LINES S.R.L.?

Sediul social al firmei GRAPHITE LINES S.R.L. este în REPUBLICII, ap. 4, Municipiul Oradea, Bihor, județul Bihor, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are GRAPHITE LINES S.R.L.?

Activitatea principală a firmei GRAPHITE LINES S.R.L. este „Activități de arhitectură”, cod CAEN 7111. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată GRAPHITE LINES S.R.L.?

GRAPHITE LINES S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 ianuarie 2024, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma GRAPHITE LINES S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0757 *** 399). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are GRAPHITE LINES S.R.L.?

În 2024, GRAPHITE LINES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.870 lei și un profit net de 4.129 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este GRAPHITE LINES S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, GRAPHITE LINES S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează