GIANACRIS STORE S.R.L.
Regele Mihai, Sat Holda, Oraș Broșteni, Suceava
În 2025: cifra de afaceri 895 mii lei, profit net 114 mii lei, 1 angajați.
Despre GIANACRIS STORE S.R.L.
GIANACRIS STORE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 aprilie 2025 cu numărul J2025026569001 și codul unic de înregistrare (CUI) 51630469, cu sediul în Sat Holda, Oraș Broșteni, județul Suceava. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 895 mii lei, un profit net de 114 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2025.
Date de identificare
- CUI
- 51630469
- Nr. Registrul Comerțului
- J2025026569001
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 14 aprilie 2025
- EUID
- ROONRC.J2025026569001
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.09.2025
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Vatra Dornei
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 895 mii lei
- Profit net
- 114 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 114 mii lei
- Datorii
- 83 mii lei
- Active totale
- 197 mii lei
- Marjă netă
- 12,7%
- Cifră / angajat
- 895 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 42% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2025 |
|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 895 mii |
| Venituri totale | 896 mii |
| Cheltuieli totale | 760 mii |
| Profit / pierdere brută | 136 mii |
| Profit / pierdere netă | 114 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 |
| Active imobilizate | 4.084 |
| Active circulante | 193 mii |
| din care stocuri | 82 mii |
| creanțe | 24 mii |
| casa și conturi la bănci | 87 mii |
| Datorii | 83 mii |
| Capitaluri proprii | 114 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 264 din 1.069 în județul Suceava și locul 8.994 din 32.876 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
Firme similare din județul Suceava
- ANDY-BNT S.R.L. · Băișești (com. Cornu Luncii)912 mii lei · 3 ang.
- BAHUNIVERSAL LAURA S.R.L. · Vicovu De Sus909 mii lei · 2 ang.
- EDIMAX SRL · Siret904 mii lei · 6 ang.
- PRISMA SRL · Rădăuți896 mii lei · 4 ang.
- MONIZAH MARKET S.R.L. · Rădăuți890 mii lei · 2 ang.
- LA CORBU SRL · Suceava889 mii lei · 2 ang.
- GABANTO S.R.L. · Șerbănești (com. Zvoriștea)889 mii lei · 3 ang.
- IONEL VIOREL SRL · Vicovu De Sus887 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Întrebări frecvente despre GIANACRIS STORE S.R.L.
Care este CUI-ul firmei GIANACRIS STORE S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei GIANACRIS STORE S.R.L. este 51630469, iar codul de TVA este RO51630469. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025026569001, iar codul EUID este ROONRC.J2025026569001.
Unde are sediul GIANACRIS STORE S.R.L.?
Sediul social al firmei GIANACRIS STORE S.R.L. este în Regele Mihai, Sat Holda, Oraș Broșteni, Suceava, județul Suceava, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are GIANACRIS STORE S.R.L.?
Activitatea principală a firmei GIANACRIS STORE S.R.L. este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată GIANACRIS STORE S.R.L.?
GIANACRIS STORE S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 aprilie 2025, deci are 1 an de activitate.
Cum pot contacta firma GIANACRIS STORE S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0743 *** 601). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are GIANACRIS STORE S.R.L.?
În 2025, GIANACRIS STORE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 895 mii lei și un profit net de 114 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este GIANACRIS STORE S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. GIANACRIS STORE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/51630469API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.
Explorează
- Firme din Sat Holda, Oraș Broșteni
- Firme cu CAEN 4711 din județul Suceava
- CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- Top firme din județul Suceava
- Top firme cu CAEN 4711
- Firme noi din județul Suceava
- Compară GIANACRIS STORE S.R.L. cu alte firme