G & G SOLUTIONS SRL
GRIGORE IROFTE, ap. 73, Municipiul Oradea, Bihor
În 2025: cifra de afaceri 249 mii lei, pierdere netă 145 mii lei, 3 angajați.
Despre G & G SOLUTIONS SRL
G & G SOLUTIONS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 octombrie 2008 cu numărul J05/2701/2008 și codul unic de înregistrare (CUI) 24685874, cu sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma are 17 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 249 mii lei (-8% față de 2024), o pierdere netă de 145 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 156 mii lei la 249 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 10 noiembrie 2008 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 24685874
- Nr. Registrul Comerțului
- J05/2701/2008
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 31 octombrie 2008
- EUID
- ROONRC.J05/2701/2008
- Cod poștal
- 410265
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 02.10.2026
din 10.11.2008
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 249 mii lei
- Pierdere netă
- 145 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- -310 mii lei
- Datorii
- 370 mii lei
- Active totale
- 61 mii lei
- Marjă netă
- -58,2%
- Cifră / angajat
- 83 mii lei
-8% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (612%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 336 mii | 132 mii | 369 mii | 109 mii | 117 mii | 156 mii | 176 mii | 100 mii | 272 mii | 249 mii |
| Venituri totale | 336 mii | 132 mii | 370 mii | 117 mii | 251 mii | 273 mii | 343 mii | 331 mii | 272 mii | 250 mii |
| Cheltuieli totale | 166 mii | 152 mii | 281 mii | 244 mii | 243 mii | 223 mii | 276 mii | 325 mii | 358 mii | 392 mii |
| Profit / pierdere brută | 170 mii | -20 mii | 88 mii | -127 mii | 7.802 | 51 mii | 67 mii | 6.222 | -86 mii | -142 mii |
| Profit / pierdere netă | 167 mii | -21 mii | 85 mii | -128 mii | 5.291 | 48 mii | 63 mii | 2.943 | -89 mii | -145 mii |
| Număr mediu de angajați | 7 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 |
| Active imobilizate | — | — | 18 mii | 14 mii | 3.227 | 68 mii | 64 mii | 45 mii | 26 mii | 8.900 |
| Active circulante | 322 mii | 311 mii | 349 mii | 294 mii | 287 mii | 239 mii | 264 mii | 95 mii | 127 mii | 52 mii |
| din care stocuri | 1.157 | 367 | — | — | — | — | — | 2.527 | 6.659 | 7.373 |
| creanțe | 146 mii | 27 mii | 29 mii | 47 mii | 64 mii | 77 mii | 70 mii | 41 mii | 96 mii | 22 mii |
| casa și conturi la bănci | 176 mii | 284 mii | 319 mii | 248 mii | 223 mii | 163 mii | 194 mii | 52 mii | 24 mii | 22 mii |
| Datorii | 453 mii | 463 mii | 434 mii | 504 mii | 481 mii | 450 mii | 407 mii | 217 mii | 318 mii | 370 mii |
| Capitaluri proprii | -131 mii | -152 mii | -68 mii | -196 mii | -191 mii | -143 mii | -79 mii | -76 mii | -165 mii | -310 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 312 din 599 în județul Bihor și locul 11.947 din 19.577 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Firme similare din județul Bihor
- MISIFARA CONSTRUCT S.R.L. · Finiș256 mii lei · 4 ang.
- WEST IMOB S.R.L. · Oradea255 mii lei · 0 ang.
- GBH GALIS S.R.L. · Bălaia (com. Tileagd)252 mii lei · 1 ang.
- RR CONST S.R.L. · Șuiug (com. Abram)252 mii lei · 4 ang.
- DITALINE S.R.L. · Derna248 mii lei · 1 ang.
- MARYRAM SAL S.R.L. · Salonta245 mii lei · 4 ang.
- STASCOM ROMANIA S.R.L. · Cheriu (com. Oșorhei)242 mii lei · 1 ang.
- ADENELEXIM SRL · Meziad (com. Remetea)241 mii lei · 3 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
- 8130 Activități de întreținere peisagistică
Întrebări frecvente despre G & G SOLUTIONS SRL
Care este CUI-ul firmei G & G SOLUTIONS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei G & G SOLUTIONS SRL este 24685874, iar codul de TVA este RO24685874. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J05/2701/2008, iar codul EUID este ROONRC.J05/2701/2008.
Unde are sediul G & G SOLUTIONS SRL?
Sediul social al firmei G & G SOLUTIONS SRL este în GRIGORE IROFTE, ap. 73, Municipiul Oradea, Bihor, județul Bihor, cod poștal 410265, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are G & G SOLUTIONS SRL?
Activitatea principală a firmei G & G SOLUTIONS SRL este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată G & G SOLUTIONS SRL?
G & G SOLUTIONS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 octombrie 2008, deci are 17 ani de activitate.
Cum pot contacta firma G & G SOLUTIONS SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 464). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are G & G SOLUTIONS SRL?
În 2025, G & G SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 249 mii lei și o pierdere netă de 145 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este G & G SOLUTIONS SRL plătitoare de TVA?
Da. G & G SOLUTIONS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 10 noiembrie 2008 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 2 octombrie 2026.