Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

EMESIS EV S.R.L.

CUI 51944348J2025041373001

ROMANULUI, Sat Girov, Comuna Girov, Neamț

În 2025: cifra de afaceri 8.900 lei, profit net 1.154 lei.

Despre EMESIS EV S.R.L.

EMESIS EV S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 iunie 2025 cu numărul J2025041373001 și codul unic de înregistrare (CUI) 51944348, cu sediul în Girov, județul Neamț. Activitatea principală este „Activități de consultanță în afaceri și management” (cod CAEN 7020). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.900 lei, un profit net de 1.154 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51944348
Nr. Registrul Comerțului
J2025041373001
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
11 iunie 2025
EUID
ROONRC.J2025041373001
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
8.900 lei
Profit net
1.154 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.354 lei
Datorii
4.300 lei
Active totale
5.654 lei
Marjă netă
13%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 76% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă8.900
Venituri totale8.900
Cheltuieli totale7.504
Profit / pierdere brută1.396
Profit / pierdere netă1.154
Active imobilizate4.775
Active circulante879
creanțe356
casa și conturi la bănci523
Datorii4.300
Capitaluri proprii1.354
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 103 din 107 în județul Neamț și locul 10.147 din 10.810 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management.

Firme similare din județul Neamț

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management

  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Întrebări frecvente despre EMESIS EV S.R.L.

Care este CUI-ul firmei EMESIS EV S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei EMESIS EV S.R.L. este 51944348. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025041373001, iar codul EUID este ROONRC.J2025041373001.

Unde are sediul EMESIS EV S.R.L.?

Sediul social al firmei EMESIS EV S.R.L. este în ROMANULUI, Sat Girov, Comuna Girov, Neamț, județul Neamț, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are EMESIS EV S.R.L.?

Activitatea principală a firmei EMESIS EV S.R.L. este „Activități de consultanță în afaceri și management”, cod CAEN 7020. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată EMESIS EV S.R.L.?

EMESIS EV S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 iunie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma EMESIS EV S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0730 *** 662). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are EMESIS EV S.R.L.?

În 2025, EMESIS EV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.900 lei și un profit net de 1.154 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este EMESIS EV S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, EMESIS EV S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează