DYROGUE S.R.L.
TRIFOIULUI, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 207 mii lei, profit net 55 mii lei.
Despre DYROGUE S.R.L.
DYROGUE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 martie 2016 cu numărul J12/1183/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 35832261, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet” (cod CAEN 4791). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 207 mii lei (+266% față de 2024), un profit net de 55 mii lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 26 mii lei la 207 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 35832261
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/1183/2016
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 18 martie 2016
- EUID
- ROONRC.J12/1183/2016
- Cod poștal
- 400478
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 09.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 207 mii lei
- Profit net
- 55 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 109 mii lei
- Datorii
- 3.567 lei
- Active totale
- 112 mii lei
- Marjă netă
- 26,5%
+266% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 3% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 12 mii | 25 mii | 19 mii | 14 mii | 6.679 | 26 mii | 31 mii | 46 mii | 56 mii | 207 mii |
| Venituri totale | 15 mii | 31 mii | 19 mii | 14 mii | 6.679 | 26 mii | 31 mii | 46 mii | 56 mii | 207 mii |
| Cheltuieli totale | 28 mii | 31 mii | 6.169 | 3.540 | 1.686 | 13 mii | 6.445 | 36 mii | 21 mii | 143 mii |
| Profit / pierdere brută | -13 mii | 448 | 13 mii | 11 mii | 4.993 | 13 mii | 25 mii | 10 mii | 36 mii | 64 mii |
| Profit / pierdere netă | -13 mii | 195 | 13 mii | 10 mii | 4.792 | 13 mii | 24 mii | 8.999 | 31 mii | 55 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | — | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 16 mii | 18 mii | 10 mii | 13 mii | 17 mii | 29 mii | 30 mii | 46 mii | 56 mii | 112 mii |
| din care stocuri | 2.510 | 507 | 507 | 507 | 507 | 8.088 | 7.983 | 7.983 | 7.983 | 7.983 |
| creanțe | 902 | 12 mii | 9.211 | 5.369 | 5.369 | 5.368 | 9.761 | 35 mii | 45 mii | 104 mii |
| casa și conturi la bănci | 13 mii | 5.830 | 707 | 6.653 | 11 mii | 15 mii | 12 mii | 2.872 | 2.968 | — |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 186 | — |
| Datorii | 29 mii | 31 mii | 10 mii | 2.100 | 2.008 | 997 | 5.598 | 23 mii | 2.012 | 3.567 |
| Capitaluri proprii | -13 mii | -13 mii | -67 | 10 mii | 15 mii | 28 mii | 24 mii | 23 mii | 54 mii | 109 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Cluj
- VLAD CRISTEA DESIGN S.R.L. · Turda214 mii lei · 1 ang.
- FABOLI S.R.L. · Bonțida212 mii lei · 1 ang.
- PHIVITA GLOBAL S.R.L. · Cluj-Napoca212 mii lei · 1 ang.
- PRAVALIA ONLINE S.R.L. · Cluj-Napoca210 mii lei · 1 ang.
- EDENMAG S.R.L. · Cluj-Napoca208 mii lei · 0 ang.
- MABU MIX S.R.L. · Cluj-Napoca207 mii lei · 0 ang.
- HEDUP SRL · Cluj-Napoca203 mii lei · 1 ang.
- BZ SHOP ONLINE S.R.L. · Răscruci (com. Bonțida)202 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4791 – Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
- 1411 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele
- 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
- 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
- 1414 Fabricarea de articole de lenjerie de corp
- 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
- 5811 Activități de editare a cărților
- 5812 Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
- 5813 Activități de editare a ziarelor
- 5814 Activități de editare a revistelor și periodicelor
- 5819 Alte activități de editare
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7312 Servicii de reprezentare media
- 7420 Activități fotografice
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Întrebări frecvente despre DYROGUE S.R.L.
Care este CUI-ul firmei DYROGUE S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DYROGUE S.R.L. este 35832261. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/1183/2016, iar codul EUID este ROONRC.J12/1183/2016.
Unde are sediul DYROGUE S.R.L.?
Sediul social al firmei DYROGUE S.R.L. este în TRIFOIULUI, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400478, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are DYROGUE S.R.L.?
Activitatea principală a firmei DYROGUE S.R.L. este „Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet”, cod CAEN 4791. În Registrul Comerțului are autorizate în total 16 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată DYROGUE S.R.L.?
DYROGUE S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 martie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma DYROGUE S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru DYROGUE S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cluj-Napoca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are DYROGUE S.R.L.?
În 2025, DYROGUE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 207 mii lei și un profit net de 55 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este DYROGUE S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, DYROGUE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/35832261API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.