DUO TEAM SRL
Str. DEALUL CRUCII, Sat Sfântu Ilie, Comuna Șcheia, Suceava
În 2025: cifra de afaceri 151 mii lei, profit net 88 mii lei, 1 angajați.
Despre DUO TEAM SRL
DUO TEAM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 decembrie 2010 cu numărul J2010000776333 și codul unic de înregistrare (CUI) 27864300, cu sediul în Sfântu Ilie (com. Șcheia), județul Suceava. Activitatea principală este „Activități de consultanță în afaceri și management” (cod CAEN 7020). Firma are 15 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 151 mii lei (-3% față de 2024), un profit net de 88 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 172 mii lei la 151 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 27864300
- Nr. Registrul Comerțului
- J2010000776333
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 30 decembrie 2010
- EUID
- ROONRC.J2010000776333
- Cod poștal
- 727528
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 04.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 151 mii lei
- Profit net
- 88 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 891 mii lei
- Datorii
- 94 mii lei
- Active totale
- 986 mii lei
- Marjă netă
- 58,2%
- Cifră / angajat
- 151 mii lei
-3% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 10% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 187 mii | 117 mii | 53 mii | 224 mii | 183 mii | 172 mii | 51 mii | 164 mii | 154 mii | 151 mii |
| Venituri totale | 188 mii | 120 mii | 53 mii | 224 mii | 186 mii | 172 mii | 51 mii | 164 mii | 154 mii | 151 mii |
| Cheltuieli totale | 94 mii | 91 mii | 44 mii | 50 mii | 27 mii | 9.934 | 30 mii | 67 mii | 55 mii | 66 mii |
| Profit / pierdere brută | 94 mii | 29 mii | 9.888 | 174 mii | 159 mii | 162 mii | 21 mii | 97 mii | 100 mii | 85 mii |
| Profit / pierdere netă | 92 mii | 27 mii | 9.355 | 172 mii | 155 mii | 156 mii | 21 mii | 95 mii | 94 mii | 88 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 25 mii | 7.508 | 5.563 | 3.617 | 1.672 | 833 | 116 | 0 | 0 | 0 |
| Active circulante | 757 mii | 846 mii | 856 mii | 1 mil | 1,2 mil | 1,3 mil | 1,4 mil | 1,5 mil | 865 mii | 984 mii |
| din care stocuri | — | 0 | — | — | 0 | 0 | 426 | 426 | 426 | 426 |
| creanțe | 31 mii | 20 mii | 784 mii | 1 mil | 1,2 mil | 1,3 mil | 1,4 mil | 1,5 mil | 851 mii | 976 mii |
| casa și conturi la bănci | 727 mii | 827 mii | 72 mii | 16 mii | 1.130 | 6.339 | 3.657 | 4.517 | 13 mii | 7.729 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 9.788 | 1.969 |
| Datorii | 33 mii | 16 mii | 15 mii | 15 mii | 20 mii | 16 mii | 24 mii | 22 mii | 71 mii | 94 mii |
| Capitaluri proprii | 750 mii | 838 mii | 847 mii | 1 mil | 1,2 mil | 1,3 mil | 1,4 mil | 1,4 mil | 804 mii | 891 mii |
| din care capital subscris vărsat | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 64 din 119 în județul Suceava și locul 5.862 din 10.809 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management.
Firme similare din județul Suceava
- TEAM BUSINESS PINK S.R.L. · Suceava153 mii lei · 1 ang.
- AAS ACCOUNT S.R.L. · Fălticeni149 mii lei · 1 ang.
- ANK OFFICE S.R.L. · Câmpulung Moldovenesc148 mii lei · 1 ang.
- SMART PALOR HUB S.R.L. · Boroaia148 mii lei · 0 ang.
- KAPALL BUY&SALES S.R.L. · Suceava147 mii lei · 0 ang.
- BOTTERMAN CONCEPT S.R.L. · Suceava146 mii lei · 1 ang.
- EVAL PROFESSIONAL SRL · Suceava145 mii lei · 1 ang.
- GRAFCOM S.R.L. · Mănăstirea Humorului144 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Întrebări frecvente despre DUO TEAM SRL
Care este CUI-ul firmei DUO TEAM SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DUO TEAM SRL este 27864300. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2010000776333, iar codul EUID este ROONRC.J2010000776333.
Unde are sediul DUO TEAM SRL?
Sediul social al firmei DUO TEAM SRL este în Str. DEALUL CRUCII, Sat Sfântu Ilie, Comuna Șcheia, Suceava, Sfântu Ilie (com. Șcheia), județul Suceava, cod poștal 727528, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are DUO TEAM SRL?
Activitatea principală a firmei DUO TEAM SRL este „Activități de consultanță în afaceri și management”, cod CAEN 7020. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată DUO TEAM SRL?
DUO TEAM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 decembrie 2010, deci are 15 ani de activitate.
Cum pot contacta firma DUO TEAM SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru DUO TEAM SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Sfântu Ilie (com. Șcheia) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are DUO TEAM SRL?
În 2025, DUO TEAM SRL a raportat o cifră de afaceri de 151 mii lei și un profit net de 88 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este DUO TEAM SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, DUO TEAM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.