DRIOREX COM SRL
Calea FLORESTI, bl. B1, ap. 34, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 156 mii lei, profit net 103 lei, 1 angajați.
Despre DRIOREX COM SRL
DRIOREX COM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 august 2000 cu numărul J12/917/2000 și codul unic de înregistrare (CUI) 13306096, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711). Firma are 26 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 156 mii lei (-27% față de 2024), un profit net de 103 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 81 mii lei la 156 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 13306096
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/917/2000
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 25 august 2000
- EUID
- ROONRC.J12/917/2000
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 04.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 156 mii lei
- Profit net
- 103 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 34 mii lei
- Datorii
- 22 mii lei
- Active totale
- 56 mii lei
- Marjă netă
- 0,1%
- Cifră / angajat
- 156 mii lei
-27% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 39% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 58 mii | 51 mii | 64 mii | 70 mii | 76 mii | 81 mii | 147 mii | 186 mii | 213 mii | 156 mii |
| Venituri totale | 58 mii | 51 mii | 65 mii | 70 mii | 76 mii | 81 mii | 147 mii | 186 mii | 213 mii | 156 mii |
| Cheltuieli totale | 48 mii | 47 mii | 56 mii | 57 mii | 63 mii | 81 mii | 150 mii | 167 mii | 205 mii | 154 mii |
| Profit / pierdere brută | 11 mii | 4.114 | 8.578 | 13 mii | 13 mii | 236 | -2.817 | 19 mii | 7.923 | 2.098 |
| Profit / pierdere netă | 8.862 | 2.587 | 6.677 | 11 mii | 11 mii | -1.716 | -4.639 | 17 mii | 5.797 | 103 |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active circulante | 6.792 | 9.416 | 16 mii | 27 mii | 38 mii | 28 mii | 14 mii | 45 mii | 49 mii | 56 mii |
| din care stocuri | 5.441 | 7.964 | 8.731 | 8.962 | 19 mii | 26 mii | 14 mii | 43 mii | 49 mii | 56 mii |
| creanțe | 1.184 | 1.254 | 6.363 | 17 mii | 19 mii | 246 | — | — | — | — |
| casa și conturi la bănci | 167 | 198 | 511 | 955 | 253 | 2.112 | 170 | 1.663 | 404 | 213 |
| Datorii | 812 | 849 | 361 | 690 | 1.123 | 13 mii | 3.180 | 18 mii | 15 mii | 22 mii |
| Capitaluri proprii | 5.980 | 8.567 | 15 mii | 26 mii | 37 mii | 15 mii | 11 mii | 27 mii | 34 mii | 34 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 620 din 813 în județul Cluj și locul 23.051 din 32.877 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
Firme similare din județul Cluj
- NIK IONIC ABC S.R.L. · Valea Drăganului (com. Poieni)158 mii lei · 2 ang.
- ESENȚIAL PRO LIFE S.R.L. · Cluj-Napoca157 mii lei · 1 ang.
- TDH FAMILY SRL · Florești155 mii lei · 2 ang.
- DANIUL SRL · Cîțcău154 mii lei · 0 ang.
- LA FOISORUL LUI NICO S.R.L. · Cluj-Napoca154 mii lei · 0 ang.
- CRISDAR ANTO MARKET S.R.L. · Muncel (com. Cîțcău)153 mii lei · 1 ang.
- AM SI EU INVEST S.R.L. · Cluj-Napoca153 mii lei · 0 ang.
- GREEN BOREAL SRL · Cluj-Napoca153 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Întrebări frecvente despre DRIOREX COM SRL
Care este CUI-ul firmei DRIOREX COM SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DRIOREX COM SRL este 13306096. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/917/2000, iar codul EUID este ROONRC.J12/917/2000.
Unde are sediul DRIOREX COM SRL?
Sediul social al firmei DRIOREX COM SRL este în Calea FLORESTI, bl. B1, ap. 34, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are DRIOREX COM SRL?
Activitatea principală a firmei DRIOREX COM SRL este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată DRIOREX COM SRL?
DRIOREX COM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 august 2000, deci are 26 ani de activitate.
Cum pot contacta firma DRIOREX COM SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru DRIOREX COM SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cluj-Napoca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are DRIOREX COM SRL?
În 2025, DRIOREX COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 156 mii lei și un profit net de 103 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este DRIOREX COM SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, DRIOREX COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.