CFE MAT SOLUTION S.R.L.
CIREȘILOR, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 425 mii lei, profit net 37 mii lei, 3 angajați.
Despre CFE MAT SOLUTION S.R.L.
CFE MAT SOLUTION S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 mai 2022 cu numărul J12/2850/2022 și codul unic de înregistrare (CUI) 46149028, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de consultanță pentru afaceri și management” (cod CAEN 7022). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 425 mii lei (-12% față de 2024), un profit net de 37 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 2 mil lei la 425 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2024.
Date de identificare
- CUI
- 46149028
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/2850/2022
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 18 mai 2022
- EUID
- ROONRC.J12/2850/2022
- Cod poștal
- 400487
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 13.10.2026
din 01.10.2024
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 425 mii lei
- Profit net
- 37 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- 620 mii lei
- Datorii
- 542 mii lei
- Active totale
- 1,2 mil lei
- Marjă netă
- 8,8%
- Cifră / angajat
- 142 mii lei
-12% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 47% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2 mil | 22 mii | 485 mii | 425 mii |
| Venituri totale | 2 mil | 22 mii | 485 mii | 425 mii |
| Cheltuieli totale | 28 mii | 134 mii | 380 mii | 381 mii |
| Profit / pierdere brută | 1,9 mil | -112 mii | 105 mii | 44 mii |
| Profit / pierdere netă | 1,9 mil | -112 mii | 89 mii | 37 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 3 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | — | 2.658 | 1.208 | 4.923 |
| Active circulante | 2 mil | 1,8 mil | 1,3 mil | 1,2 mil |
| din care stocuri | — | — | — | 2.420 |
| creanțe | 1,9 mil | 1,7 mil | 1,1 mil | 1 mil |
| casa și conturi la bănci | 105 mii | 84 mii | 157 mii | 130 mii |
| Datorii | 127 mii | 283 mii | 535 mii | 542 mii |
| Capitaluri proprii | 1,9 mil | 1,5 mil | 731 mii | 620 mii |
| din care capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 61 din 448 în județul Cluj și locul 1.007 din 6.128 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management.
Firme similare din județul Cluj
- DINAMYS PRO SOLUTION S.R.L. · Cluj-Napoca442 mii lei · 3 ang.
- SIMEA CONSULTING S.R.L. · Cluj-Napoca424 mii lei · 0 ang.
- G7 BRAND ACTIVATION S.R.L. · Cluj-Napoca419 mii lei · 4 ang.
- GTM CO SRL · Cluj-Napoca419 mii lei · 2 ang.
- ISAI TOUCH SRL · Florești417 mii lei · 0 ang.
- KAPPA INVEST LOGISTIC S.R.L. · Cluj-Napoca417 mii lei · 1 ang.
- CALITOP SERVICII CONSULTANTA MANAGEMENT SRL · Cluj-Napoca415 mii lei · 5 ang.
- PINK INTUITIVE S.R.L. · Cluj-Napoca409 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Întrebări frecvente despre CFE MAT SOLUTION S.R.L.
Care este CUI-ul firmei CFE MAT SOLUTION S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CFE MAT SOLUTION S.R.L. este 46149028, iar codul de TVA este RO46149028. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/2850/2022, iar codul EUID este ROONRC.J12/2850/2022.
Unde are sediul CFE MAT SOLUTION S.R.L.?
Sediul social al firmei CFE MAT SOLUTION S.R.L. este în CIREȘILOR, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400487, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CFE MAT SOLUTION S.R.L.?
Activitatea principală a firmei CFE MAT SOLUTION S.R.L. este „Activități de consultanță pentru afaceri și management”, cod CAEN 7022. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CFE MAT SOLUTION S.R.L.?
CFE MAT SOLUTION S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 mai 2022, deci are 4 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CFE MAT SOLUTION S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru CFE MAT SOLUTION S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cluj-Napoca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are CFE MAT SOLUTION S.R.L.?
În 2025, CFE MAT SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 425 mii lei și un profit net de 37 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CFE MAT SOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. CFE MAT SOLUTION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2024. Datele au fost verificate la ANAF pe 13 octombrie 2026.