Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

CARETECH S.R.L.

CUI 51591041J2025025093002

NICOLAE BĂLCESCU, bl. 2, sc. B, ap. 2, Municipiul Târgu Secuiesc, Covasna

În 2025: cifra de afaceri 7.008 lei, profit net 2.489 lei.

Despre CARETECH S.R.L.

CARETECH S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 aprilie 2025 cu numărul J2025025093002 și codul unic de înregistrare (CUI) 51591041, cu sediul în Târgu Secuiesc, județul Covasna. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.008 lei, un profit net de 2.489 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51591041
Nr. Registrul Comerțului
J2025025093002
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
07 aprilie 2025
EUID
ROONRC.J2025025093002
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Târgu Secuiesc

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.008 lei
Profit net
2.489 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.589 lei
Datorii
1.055 lei
Active totale
3.644 lei
Marjă netă
35,5%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 29% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.008
Venituri totale7.008
Cheltuieli totale3.991
Profit / pierdere brută3.017
Profit / pierdere netă2.489
Active circulante3.644
creanțe3.044
casa și conturi la bănci600
Datorii1.055
Capitaluri proprii2.589
din care capital subscris vărsat100

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 50 din 51 în județul Covasna și locul 13.859 din 14.288 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Firme similare din județul Covasna

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a

Întrebări frecvente despre CARETECH S.R.L.

Care este CUI-ul firmei CARETECH S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CARETECH S.R.L. este 51591041. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025025093002, iar codul EUID este ROONRC.J2025025093002.

Unde are sediul CARETECH S.R.L.?

Sediul social al firmei CARETECH S.R.L. este în NICOLAE BĂLCESCU, bl. 2, sc. B, ap. 2, Municipiul Târgu Secuiesc, Covasna, județul Covasna, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are CARETECH S.R.L.?

Activitatea principală a firmei CARETECH S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată CARETECH S.R.L.?

CARETECH S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 aprilie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma CARETECH S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0741 *** 313). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are CARETECH S.R.L.?

În 2025, CARETECH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.008 lei și un profit net de 2.489 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este CARETECH S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, CARETECH S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează