BELLASTORE IDEAL SRL
BUCIUMULUI, ap. 2, Municipiul Câmpina, Prahova
În 2024: cifra de afaceri 1,7 mil lei, profit net 74 mii lei, 2 angajați.
Despre BELLASTORE IDEAL SRL
BELLASTORE IDEAL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 iunie 2017 cu numărul J2017001564291 și codul unic de înregistrare (CUI) 37825694, cu sediul în Câmpina, județul Prahova. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711). Firma are 9 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,7 mil lei (+17% față de 2023), un profit net de 74 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2024, cifra de afaceri a crescut (de la 899 mii lei la 1,7 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2018.
Date de identificare
- CUI
- 37825694
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017001564291
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 23 iunie 2017
- EUID
- ROONRC.J2017001564291
- Cod poștal
- 105600
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 07.10.2026
din 01.07.2018
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Date financiare 2024
- Cifra de afaceri
- 1,7 mil lei
- Profit net
- 74 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 79 mii lei
- Datorii
- 100 mii lei
- Active totale
- 179 mii lei
- Marjă netă
- 4,4%
- Cifră / angajat
- 845 mii lei
+17% față de 2023
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 56% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 199 mii | 944 mii | 1,1 mil | 899 mii | 862 mii | 1,3 mil | 1,4 mil | 1,7 mil |
| Venituri totale | 211 mii | 981 mii | 1,1 mil | 908 mii | 869 mii | 1,3 mil | 1,4 mil | 1,7 mil |
| Cheltuieli totale | 202 mii | 932 mii | 1 mil | 895 mii | 860 mii | 1,2 mil | 1,4 mil | 1,6 mil |
| Profit / pierdere brută | 9.167 | 48 mii | 93 mii | 13 mii | 9.873 | 38 mii | 92 mii | 91 mii |
| Profit / pierdere netă | 7.054 | 38 mii | 82 mii | 4.178 | 1.254 | 26 mii | 78 mii | 74 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 300 | 300 | 300 | 62 mii | 51 mii | 37 mii | 86 mii | 61 mii |
| Active circulante | 149 mii | 111 mii | 194 mii | 166 mii | 148 mii | 128 mii | 184 mii | 118 mii |
| din care stocuri | 149 mii | 94 mii | 50 mii | 111 mii | 107 mii | 79 mii | 131 mii | 42 mii |
| creanțe | — | 2.303 | 1.553 | 6.905 | 2.732 | 5.006 | 4.809 | 6.753 |
| casa și conturi la bănci | 385 | 14 mii | 143 mii | 48 mii | 38 mii | 44 mii | 49 mii | 69 mii |
| Datorii | 143 mii | 66 mii | 67 mii | 96 mii | 66 mii | 70 mii | 98 mii | 100 mii |
| Capitaluri proprii | 7.254 | 46 mii | 128 mii | 132 mii | 133 mii | 96 mii | 173 mii | 79 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 201 din 1.386 în județul Prahova și locul 5.553 din 32.876 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
Firme similare din județul Prahova
- NYSAD - STENY SRL · Câmpina1,7 mil lei · 3 ang.
- AURA SRL · Urlați1,7 mil lei · 3 ang.
- DUNAREA SRL · Băicoi1,7 mil lei · 2 ang.
- GREENWAY GRISTO S.R.L. · Ploiești1,7 mil lei · 2 ang.
- ZAZI COMPANY SRL · Ploiești1,7 mil lei · 3 ang.
- VIS LUMINITA SRL · Vălenii De Munte1,7 mil lei · 4 ang.
- SELF VENDING S.R.L. · Ploiești1,7 mil lei · 0 ang.
- COMTUR AP SRL · Adunați1,7 mil lei · 4 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 14.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 4942 Servicii de mutare
- 5210 Depozitări
- 5224 Manipulări
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122 Activități specializate de curățenie
- 8129 Alte activități de curățenie
- 8130 Activități de întreținere peisagistică
- 8211 Activități combinate de secretariat
Întrebări frecvente despre BELLASTORE IDEAL SRL
Care este CUI-ul firmei BELLASTORE IDEAL SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BELLASTORE IDEAL SRL este 37825694, iar codul de TVA este RO37825694. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017001564291, iar codul EUID este ROONRC.J2017001564291.
Unde are sediul BELLASTORE IDEAL SRL?
Sediul social al firmei BELLASTORE IDEAL SRL este în BUCIUMULUI, ap. 2, Municipiul Câmpina, Prahova, județul Prahova, cod poștal 105600, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are BELLASTORE IDEAL SRL?
Activitatea principală a firmei BELLASTORE IDEAL SRL este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711. În Registrul Comerțului are autorizate în total 32 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată BELLASTORE IDEAL SRL?
BELLASTORE IDEAL SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 iunie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma BELLASTORE IDEAL SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru BELLASTORE IDEAL SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Câmpina sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are BELLASTORE IDEAL SRL?
În 2024, BELLASTORE IDEAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,7 mil lei și un profit net de 74 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este BELLASTORE IDEAL SRL plătitoare de TVA?
Da. BELLASTORE IDEAL SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2018. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.
Explorează
- Firme din Câmpina
- Firme cu CAEN 4711 din județul Prahova
- CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- Top firme din județul Prahova
- Top firme cu CAEN 4711
- Firme noi din județul Prahova
- Compară BELLASTORE IDEAL SRL cu alte firme