AS PEAK CODE DEVELOPMENT S.R.L.
CIOCÂRLIEI, Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 267 mii lei, profit net 82 mii lei, 1 angajați.
Despre AS PEAK CODE DEVELOPMENT S.R.L.
AS PEAK CODE DEVELOPMENT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 iulie 2022 cu numărul J23/4506/2022 și codul unic de înregistrare (CUI) 46440204, cu sediul în Clinceni, județul Ilfov. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6201). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 267 mii lei (-64% față de 2024), un profit net de 82 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 93 mii lei la 267 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2023 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 46440204
- Nr. Registrul Comerțului
- J23/4506/2022
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 07 iulie 2022
- EUID
- ROONRC.J23/4506/2022
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.11.2023
din 01.11.2023
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 267 mii lei
- Profit net
- 82 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 82 mii lei
- Datorii
- 107 mii lei
- Active totale
- 189 mii lei
- Marjă netă
- 30,6%
- Cifră / angajat
- 267 mii lei
-64% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 64% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 93 mii | 512 mii | 732 mii | 267 mii |
| Venituri totale | 93 mii | 512 mii | 732 mii | 267 mii |
| Cheltuieli totale | 32 mii | 227 mii | 380 mii | 177 mii |
| Profit / pierdere brută | 62 mii | 285 mii | 352 mii | 90 mii |
| Profit / pierdere netă | 61 mii | 280 mii | 330 mii | 82 mii |
| Număr mediu de angajați | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 6.970 | 15 mii | 170 mii | 130 mii |
| Active circulante | 58 mii | 295 mii | 331 mii | 58 mii |
| creanțe | 25 mii | 281 mii | 326 mii | 55 mii |
| casa și conturi la bănci | 34 mii | 15 mii | 4.766 | 3.388 |
| Cheltuieli în avans | — | 0 | 0 | 658 |
| Datorii | 4.341 | 30 mii | 171 mii | 107 mii |
| Capitaluri proprii | 61 mii | 280 mii | 330 mii | 82 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 265 din 461 în județul Ilfov și locul 4.462 din 8.296 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Firme similare din județul Ilfov
- HELIOS TECH SOLUTIONS S.R.L. · Dragomirești-Deal (com. Dragomirești-Vale)273 mii lei · 1 ang.
- UNDERCODE S.R.L. · Chitila273 mii lei · 1 ang.
- XNOR SOFTWARE SRL · Popești Leordeni272 mii lei · 0 ang.
- BEARHEIM DEVELOPMENT S.R.L. · Otopeni270 mii lei · 1 ang.
- FAST IT S.R.L. · Dudu (com. Chiajna)268 mii lei · 1 ang.
- CREO LABS S.R.L. · 1 Decembrie267 mii lei · 1 ang.
- AFK OPTIMIZATION S.R.L. · Voluntari265 mii lei · 1 ang.
- BASTIV SOFTWARE S.R.L. · Bragadiru262 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 01.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 5829 Activități de editare a altor produse software
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6312 Activități ale portalurilor web
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7120 Activități de testări și analize tehnice
Întrebări frecvente despre AS PEAK CODE DEVELOPMENT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei AS PEAK CODE DEVELOPMENT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei AS PEAK CODE DEVELOPMENT S.R.L. este 46440204, iar codul de TVA este RO46440204. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J23/4506/2022, iar codul EUID este ROONRC.J23/4506/2022.
Unde are sediul AS PEAK CODE DEVELOPMENT S.R.L.?
Sediul social al firmei AS PEAK CODE DEVELOPMENT S.R.L. este în CIOCÂRLIEI, Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are AS PEAK CODE DEVELOPMENT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei AS PEAK CODE DEVELOPMENT S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6201. În Registrul Comerțului are autorizate în total 10 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată AS PEAK CODE DEVELOPMENT S.R.L.?
AS PEAK CODE DEVELOPMENT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 iulie 2022, deci are 4 ani de activitate.
Cum pot contacta firma AS PEAK CODE DEVELOPMENT S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru AS PEAK CODE DEVELOPMENT S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Clinceni sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are AS PEAK CODE DEVELOPMENT S.R.L.?
În 2025, AS PEAK CODE DEVELOPMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 267 mii lei și un profit net de 82 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este AS PEAK CODE DEVELOPMENT S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. AS PEAK CODE DEVELOPMENT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2023 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.