ARYASOFT SRL
TĂȘNAD, bl. P11, sc. 5, et. 3, ap. 55, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 368 mii lei, profit net 281 mii lei, 1 angajați.
Despre ARYASOFT SRL
ARYASOFT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 iunie 2012 cu numărul J2012001722124 și codul unic de înregistrare (CUI) 30361333, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 14 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 368 mii lei (-18% față de 2024), un profit net de 281 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 301 mii lei la 368 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 29 noiembrie 2013 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 30361333
- Nr. Registrul Comerțului
- J2012001722124
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 27 iunie 2012
- EUID
- ROONRC.J2012001722124
- Cod poștal
- 400567
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 11.10.2026
din 29.11.2013
din 29.11.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 368 mii lei
- Profit net
- 281 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 282 mii lei
- Datorii
- 12 mii lei
- Active totale
- 294 mii lei
- Marjă netă
- 76,6%
- Cifră / angajat
- 368 mii lei
-18% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 4% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 91 mii | 195 mii | 248 mii | 240 mii | 286 mii | 301 mii | 349 mii | 573 mii | 448 mii | 368 mii |
| Venituri totale | 91 mii | 195 mii | 248 mii | 241 mii | 291 mii | 301 mii | 349 mii | 573 mii | 454 mii | 375 mii |
| Cheltuieli totale | 18 mii | 20 mii | 72 mii | 90 mii | 88 mii | 80 mii | 55 mii | 64 mii | 73 mii | 83 mii |
| Profit / pierdere brută | 73 mii | 174 mii | 175 mii | 152 mii | 203 mii | 221 mii | 294 mii | 509 mii | 381 mii | 291 mii |
| Profit / pierdere netă | 70 mii | 169 mii | 172 mii | 149 mii | 200 mii | 218 mii | 291 mii | 503 mii | 371 mii | 281 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| Active imobilizate | 4.628 | 1.722 | 92 mii | 61 mii | 32 mii | 2.453 | 0 | 0 | 0 | 6.970 |
| Active circulante | 66 mii | 169 mii | 141 mii | 133 mii | 196 mii | 242 mii | 323 mii | 531 mii | 384 mii | 285 mii |
| creanțe | 13 mii | 76 mii | 19 mii | 20 mii | 27 mii | 25 mii | 224 mii | 404 mii | 294 mii | 206 mii |
| casa și conturi la bănci | 53 mii | 93 mii | 122 mii | 114 mii | 169 mii | 218 mii | 99 mii | 128 mii | 90 mii | 79 mii |
| Cheltuieli în avans | 420 | — | 94 | 19 | 18 | 918 | 484 | 626 | 1.283 | 1.920 |
| Datorii | 86 | 1.574 | 59 mii | 44 mii | 28 mii | 27 mii | 33 mii | 28 mii | 14 mii | 12 mii |
| Capitaluri proprii | 71 mii | 169 mii | 173 mii | 151 mii | 200 mii | 218 mii | 291 mii | 504 mii | 371 mii | 282 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 1.030 din 1.985 în județul Cluj și locul 6.619 din 14.276 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Firme similare din județul Cluj
- WISE BUZZ S.R.L. · Cluj-Napoca369 mii lei · 1 ang.
- OVITECH DYNAMICS S.R.L. · Cluj-Napoca368 mii lei · 1 ang.
- BAVYKING SOLUTIONS S.R.L. · Cluj-Napoca368 mii lei · 1 ang.
- GIRAFFA ANALYTICS S.R.L. · Cluj-Napoca367 mii lei · 1 ang.
- NEW GRAVITY SRL · Dej367 mii lei · 1 ang.
- GFSOFTWARE S.R.L. · Cluj-Napoca367 mii lei · 1 ang.
- NYAD SOLUTIONS S.R.L. · Cluj-Napoca366 mii lei · 1 ang.
- NAIZ WEB TECH KLAUSENBURG S.R.L. · Dezmir (com. Apahida)366 mii lei · 2 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Întrebări frecvente despre ARYASOFT SRL
Care este CUI-ul firmei ARYASOFT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ARYASOFT SRL este 30361333, iar codul de TVA este RO30361333. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2012001722124, iar codul EUID este ROONRC.J2012001722124.
Unde are sediul ARYASOFT SRL?
Sediul social al firmei ARYASOFT SRL este în TĂȘNAD, bl. P11, sc. 5, et. 3, ap. 55, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400567, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ARYASOFT SRL?
Activitatea principală a firmei ARYASOFT SRL este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210.
Când a fost înființată ARYASOFT SRL?
ARYASOFT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 iunie 2012, deci are 14 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ARYASOFT SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0364 *** 470). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ARYASOFT SRL?
În 2025, ARYASOFT SRL a raportat o cifră de afaceri de 368 mii lei și un profit net de 281 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ARYASOFT SRL plătitoare de TVA?
Da. ARYASOFT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 29 noiembrie 2013 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.