Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA2 ani pe piață

ADRIAN IMOEXPERT S.R.L.

CUI 50129967J5/1441/2024

RONALD REAGAN, sc. B, ap. 114, Municipiul Oradea, Bihor

În 2024: cifra de afaceri 6.768 lei, profit net 4.172 lei.

Despre ADRIAN IMOEXPERT S.R.L.

ADRIAN IMOEXPERT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 mai 2024 cu numărul J5/1441/2024 și codul unic de înregistrare (CUI) 50129967, cu sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală este „Agenții imobiliare” (cod CAEN 6831). Firma are 2 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.768 lei, un profit net de 4.172 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
50129967
Nr. Registrul Comerțului
J5/1441/2024
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
24 mai 2024
EUID
ROONRC.J5/1441/2024
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
6.768 lei
Profit net
4.172 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
4.174 lei
Datorii
2.596 lei
Active totale
6.770 lei
Marjă netă
61,6%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 38% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă6.768
Venituri totale6.768
Cheltuieli totale1.820
Profit / pierdere brută4.948
Profit / pierdere netă4.172
Active circulante6.770
creanțe6.606
casa și conturi la bănci164
Datorii2.596
Capitaluri proprii4.174
din care capital subscris vărsat2

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 149 din 170 în județul Bihor și locul 5.679 din 6.142 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 6831 – Agenții imobiliare.

Firme similare din județul Bihor

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6831 – Agenții imobiliare

  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6831 Agenții imobiliare
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ

Întrebări frecvente despre ADRIAN IMOEXPERT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ADRIAN IMOEXPERT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ADRIAN IMOEXPERT S.R.L. este 50129967. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J5/1441/2024, iar codul EUID este ROONRC.J5/1441/2024.

Unde are sediul ADRIAN IMOEXPERT S.R.L.?

Sediul social al firmei ADRIAN IMOEXPERT S.R.L. este în RONALD REAGAN, sc. B, ap. 114, Municipiul Oradea, Bihor, județul Bihor, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ADRIAN IMOEXPERT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ADRIAN IMOEXPERT S.R.L. este „Agenții imobiliare”, cod CAEN 6831. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ADRIAN IMOEXPERT S.R.L.?

ADRIAN IMOEXPERT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 mai 2024, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ADRIAN IMOEXPERT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0753 *** 305). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ADRIAN IMOEXPERT S.R.L.?

În 2024, ADRIAN IMOEXPERT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.768 lei și un profit net de 4.172 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ADRIAN IMOEXPERT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ADRIAN IMOEXPERT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează