Sari la conținut
mandat administratori expirat; funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)3 ani pe piață

YUU TRANS S.R.L.

CUI 48639654J12/3478/2023

FRUNZIȘULUI, bl. C2, ap. 110, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2023: cifra de afaceri 4.208 lei, profit net 1.960 lei.

Despre YUU TRANS S.R.L.

YUU TRANS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 august 2023 cu numărul J12/3478/2023 și codul unic de înregistrare (CUI) 48639654, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Alte transporturi terestre de călători n.c.a” (cod CAEN 4939). Firma are 3 ani de la înființare. În 2023, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.208 lei, un profit net de 1.960 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
48639654
Nr. Registrul Comerțului
J12/3478/2023
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
17 august 2023
EUID
ROONRC.J12/3478/2023
Cod poștal
400664

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 04.09.2025

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
22.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2023

Cifra de afaceri
4.208 lei
Profit net
1.960 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.961 lei
Datorii
1.036 lei
Active totale
2.997 lei
Marjă netă
46,6%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2023, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2023
Cifra de afaceri netă4.208
Venituri totale4.208
Cheltuieli totale1.883
Profit / pierdere brută2.325
Profit / pierdere netă1.960
Active circulante2.997
casa și conturi la bănci2.997
Datorii1.036
Capitaluri proprii1.961
din care capital subscris vărsat1

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Cluj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 22.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a

  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a

Întrebări frecvente despre YUU TRANS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei YUU TRANS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei YUU TRANS S.R.L. este 48639654. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/3478/2023, iar codul EUID este ROONRC.J12/3478/2023.

Unde are sediul YUU TRANS S.R.L.?

Sediul social al firmei YUU TRANS S.R.L. este în FRUNZIȘULUI, bl. C2, ap. 110, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400664, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are YUU TRANS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei YUU TRANS S.R.L. este „Alte transporturi terestre de călători n.c.a”, cod CAEN 4939.

Când a fost înființată YUU TRANS S.R.L.?

YUU TRANS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 august 2023, deci are 3 ani de activitate.

Cum pot contacta firma YUU TRANS S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru YUU TRANS S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cluj-Napoca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are YUU TRANS S.R.L.?

În 2023, YUU TRANS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.208 lei și un profit net de 1.960 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este YUU TRANS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, YUU TRANS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 22 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/48639654

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează