YOLANDA STYLE SRL
GENERAL EMANOIL DASCĂLU, ap. 1, Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iași
În 2025: cifra de afaceri 4,3 mil lei, profit net 358 mii lei, 5 angajați.
Despre YOLANDA STYLE SRL
YOLANDA STYLE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 martie 2007 cu numărul J22/981/2007 și codul unic de înregistrare (CUI) 21460222, cu sediul în Miroslava, județul Iași. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4,3 mil lei (+21% față de 2024), un profit net de 358 mii lei și 5 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 28 mii lei la 4,3 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 aprilie 2024.
Date de identificare
- CUI
- 21460222
- Nr. Registrul Comerțului
- J22/981/2007
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 27 martie 2007
- EUID
- ROONRC.J22/981/2007
- Cod poștal
- 707305
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.04.2024
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 4,3 mil lei
- Profit net
- 358 mii lei
- Angajați (medie)
- 5
- Capitaluri proprii
- 272 mii lei
- Datorii
- 391 mii lei
- Active totale
- 664 mii lei
- Marjă netă
- 8,3%
- Cifră / angajat
- 859 mii lei
+21% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 59% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 52 mii | 13 mii | 6.339 | 25 mii | 25 mii | 28 mii | 48 mii | 41 mii | 3,5 mil | 4,3 mil |
| Venituri totale | 52 mii | 17 mii | 6.339 | 25 mii | 25 mii | 28 mii | 48 mii | 47 mii | 3,5 mil | 4,5 mil |
| Cheltuieli totale | 121 mii | 21 mii | 35 mii | 40 mii | 39 mii | 39 mii | 22 mii | 29 mii | 3,3 mil | 4 mil |
| Profit / pierdere brută | -68 mii | -3.625 | -28 mii | -16 mii | -14 mii | -10 mii | 27 mii | 19 mii | 237 mii | 416 mii |
| Profit / pierdere netă | -72 mii | -4.009 | -29 mii | -16 mii | -15 mii | -11 mii | 25 mii | 16 mii | 206 mii | 358 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 |
| Active imobilizate | — | 93 mii | 69 mii | 44 mii | 19 mii | 561 | 0 | — | 88 mii | 60 mii |
| Active circulante | 11 mii | 5.010 | 9.229 | 11 mii | 14 mii | 13 mii | 17 mii | 9.069 | 422 mii | 592 mii |
| din care stocuri | 1.466 | 3.290 | 5.747 | 11 mii | 13 mii | 13 mii | 17 mii | 1.254 | 306 mii | 275 mii |
| creanțe | 5 | 1.417 | 99 | — | 1 | 15 | 6 | 6.000 | 3.837 | 178 mii |
| casa și conturi la bănci | 9.302 | 303 | 3.383 | 288 | 523 | 318 | 243 | 1.815 | 112 mii | 138 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 12 mii | 12 mii |
| Datorii | 229 mii | 320 mii | 329 mii | 322 mii | 317 mii | 321 mii | 299 mii | 301 mii | 607 mii | 391 mii |
| Capitaluri proprii | -218 mii | -222 mii | -251 mii | -267 mii | -284 mii | -307 mii | -282 mii | -291 mii | -86 mii | 272 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 81 din 1.153 în județul Iași și locul 2.174 din 32.877 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
Firme similare din județul Iași
- GEORGIANA SRL · Erbiceni4,5 mil lei · 4 ang.
- RALUCA SRL · Iași4,4 mil lei · 8 ang.
- GAV STORE SRL · Iași4,4 mil lei · 4 ang.
- LARK SRL · Pașcani4,4 mil lei · 0 ang.
- DAL-GROUP-MARKET S.R.L. · Tansa4,2 mil lei · 8 ang.
- SOFANY SRL · Iași4,1 mil lei · 11 ang.
- PADA FUSION S.R.L. · Iași4,1 mil lei · 5 ang.
- MARC DONA SRL · Pașcani4,1 mil lei · 18 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților, în magazine specializate
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate
- 4763 Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate
- 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate
- 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Întrebări frecvente despre YOLANDA STYLE SRL
Care este CUI-ul firmei YOLANDA STYLE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei YOLANDA STYLE SRL este 21460222, iar codul de TVA este RO21460222. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J22/981/2007, iar codul EUID este ROONRC.J22/981/2007.
Unde are sediul YOLANDA STYLE SRL?
Sediul social al firmei YOLANDA STYLE SRL este în GENERAL EMANOIL DASCĂLU, ap. 1, Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iași, județul Iași, cod poștal 707305, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are YOLANDA STYLE SRL?
Activitatea principală a firmei YOLANDA STYLE SRL este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711. În Registrul Comerțului are autorizate în total 31 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată YOLANDA STYLE SRL?
YOLANDA STYLE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 martie 2007, deci are 19 ani de activitate.
Cum pot contacta firma YOLANDA STYLE SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0741 *** 179). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are YOLANDA STYLE SRL?
În 2025, YOLANDA STYLE SRL a raportat o cifră de afaceri de 4,3 mil lei și un profit net de 358 mii lei, cu 5 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este YOLANDA STYLE SRL plătitoare de TVA?
Da. YOLANDA STYLE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 aprilie 2024. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.