XRMELIGENCE SRL
OAȘULUI, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 71 mii lei, 1 angajați.
Despre XRMELIGENCE SRL
XRMELIGENCE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 martie 2012 cu numărul J12/583/2012 și codul unic de înregistrare (CUI) 29861203, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622). Firma are 14 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei (-100% față de 2024), o pierdere netă de 71 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2020 și 2024, cifra de afaceri a crescut (de la 189 mii lei la 262 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 29861203
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/583/2012
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 05 martie 2012
- EUID
- ROONRC.J12/583/2012
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 10.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- — lei
- Pierdere netă
- 71 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- -70 mii lei
- Datorii
- 131 mii lei
- Active totale
- 61 mii lei
-100% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2025; datorii mai mari decât activele (216%); cifra de afaceri a scăzut cu 100% față de 2024; fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 36 mii | 39 mii | 116 mii | 187 mii | 189 mii | 377 mii | 275 mii | 300 mii | 262 mii | — |
| Venituri totale | 36 mii | 39 mii | 116 mii | 187 mii | 189 mii | 383 mii | 275 mii | 300 mii | 262 mii | 0 |
| Cheltuieli totale | 16 mii | 6.752 | 40 mii | 48 mii | 72 mii | 105 mii | 109 mii | 129 mii | 123 mii | 71 mii |
| Profit / pierdere brută | 20 mii | 33 mii | 76 mii | 139 mii | 117 mii | 278 mii | 166 mii | 170 mii | 139 mii | -71 mii |
| Profit / pierdere netă | 19 mii | 32 mii | 73 mii | 133 mii | 112 mii | 267 mii | 158 mii | 167 mii | 118 mii | -71 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | 55 mii | 35 mii | 33 mii | 209 mii | 151 mii | 94 mii | 75 mii | 51 mii |
| Active circulante | 33 mii | 64 mii | 63 mii | 108 mii | 99 mii | 111 mii | 106 mii | 149 mii | 200 mii | 9.566 |
| creanțe | 550 | — | — | — | 20 mii | 815 | 74 mii | 74 mii | — | — |
| casa și conturi la bănci | 32 mii | 64 mii | 63 mii | 108 mii | 79 mii | 110 mii | 31 mii | 75 mii | 200 mii | 9.566 |
| Datorii | 1.069 | 762 | 27 mii | 8.886 | 19 mii | 62 mii | 99 mii | 76 mii | 104 mii | 131 mii |
| Capitaluri proprii | 32 mii | 63 mii | 92 mii | 134 mii | 112 mii | 257 mii | 158 mii | 168 mii | 171 mii | -70 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Cluj
- HEALING PERCEPTION SRL · Cluj-Napoca0 lei · 0 ang.
- OANESTMED S.R.L. · Cluj-Napoca0 lei · 0 ang.
- MEDGO ELITE S.R.L. · Cluj-Napoca0 lei · 0 ang.
- INOVAMED GROUP S.R.L. · Cluj-Napoca0 lei · 0 ang.
- SKIN & DERMA AESTHETIC S.R.L. · Cluj-Napoca0 lei · 1 ang.
- PECAMEDICAL S.R.L. · Florești0 lei · 0 ang.
- CARDIO SAB SRL · Tăuți (com. Florești)0 lei · 0 ang.
- OPTION MED SRL · Cluj-Napoca0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8622 – Activități de asistență medicală specializată
- 8610 Activități de asistență spitalicească
- 8622 Activități de asistență medicală specializată
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană
Întrebări frecvente despre XRMELIGENCE SRL
Care este CUI-ul firmei XRMELIGENCE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei XRMELIGENCE SRL este 29861203. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/583/2012, iar codul EUID este ROONRC.J12/583/2012.
Unde are sediul XRMELIGENCE SRL?
Sediul social al firmei XRMELIGENCE SRL este în OAȘULUI, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are XRMELIGENCE SRL?
Activitatea principală a firmei XRMELIGENCE SRL este „Activități de asistență medicală specializată”, cod CAEN 8622. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată XRMELIGENCE SRL?
XRMELIGENCE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 martie 2012, deci are 14 ani de activitate.
Cum pot contacta firma XRMELIGENCE SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 309). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are XRMELIGENCE SRL?
În 2025, XRMELIGENCE SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 71 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este XRMELIGENCE SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, XRMELIGENCE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.