Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)5 ani pe piață

WORDTEMPLE SRL

CUI 38363330J2020015790404

Fizicienilor, bl. 10A, sc. A, et. 7, ap. 43, București Sectorul 3, București

În 2017: cifra de afaceri 3.287 lei, profit net 2.069 lei.

Despre WORDTEMPLE SRL

WORDTEMPLE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 noiembrie 2020 cu numărul J2020015790404 și codul unic de înregistrare (CUI) 38363330, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)” (cod CAEN 7430). Firma are 5 ani de la înființare. În 2017, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3.287 lei, un profit net de 2.069 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
38363330
Nr. Registrul Comerțului
J2020015790404
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
18 noiembrie 2020
EUID
ROONRC.J2020015790404
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 09.12.2025

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
19.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Date financiare 2017

Cifra de afaceri
3.287 lei
Profit net
2.069 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.269 lei
Datorii
1.649 lei
Active totale
3.918 lei
Marjă netă
62,9%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2017, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2017
Cifra de afaceri netă3.287
Venituri totale3.287
Cheltuieli totale1.119
Profit / pierdere brută2.168
Profit / pierdere netă2.069
Active imobilizate324
Active circulante3.594
din care stocuri135
creanțe3.287
casa și conturi la bănci172
Datorii1.649
Capitaluri proprii2.269
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7430 – Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)

  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 5811 Activități de editare a cărților
  • 5813 Activități de editare a revistelor și periodicelor
  • 5819 Alte activități de editare
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7411 Activități de design industrial și vestimentar
  • 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
  • 8110 Activități de servicii suport combinate
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Întrebări frecvente despre WORDTEMPLE SRL

Care este CUI-ul firmei WORDTEMPLE SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei WORDTEMPLE SRL este 38363330. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2020015790404, iar codul EUID este ROONRC.J2020015790404.

Unde are sediul WORDTEMPLE SRL?

Sediul social al firmei WORDTEMPLE SRL este în Fizicienilor, bl. 10A, sc. A, et. 7, ap. 43, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are WORDTEMPLE SRL?

Activitatea principală a firmei WORDTEMPLE SRL este „Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)”, cod CAEN 7430. În Registrul Comerțului are autorizate în total 16 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată WORDTEMPLE SRL?

WORDTEMPLE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 noiembrie 2020, deci are 5 ani de activitate.

Cum pot contacta firma WORDTEMPLE SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru WORDTEMPLE SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 3 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are WORDTEMPLE SRL?

În 2017, WORDTEMPLE SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.287 lei și un profit net de 2.069 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este WORDTEMPLE SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, WORDTEMPLE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 19 octombrie 2026.

Explorează