Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA22 ani pe piață

WINNERS CENTER S.A.

CUI 16646505J2004002802125

Calea DOROBANTILOR, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 13 mil lei, profit net 7,1 mil lei, 2 angajați.

Despre WINNERS CENTER S.A.

WINNERS CENTER S.A. este o societate pe acțiuni (SA) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 august 2004 cu numărul J2004002802125 și codul unic de înregistrare (CUI) 16646505, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 22 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 13 mil lei (+14% față de 2024), un profit net de 7,1 mil lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 9,7 mil lei la 13 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 13 august 2004.

Date de identificare

CUI
16646505
Nr. Registrul Comerțului
J2004002802125
Formă juridică
SA
Data înregistrării
02 august 2004
EUID
ROONRC.J2004002802125
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 13.08.2004

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
02.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
13 mil lei

+14% față de 2024

Profit net
7,1 mil lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
45,1 mil lei
Datorii
34,9 mil lei
Active totale
88,3 mil lei
Marjă netă
54,4%
Cifră / angajat
6,5 mil lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 39% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-5 mil05 mil10 mil15 mil2016: cifra de afaceri 46.770 lei; pierdere netă 359.172 lei20162017: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 1.105.023 lei20172018: cifra de afaceri 94.871 lei; pierdere netă 963.393 lei20182019: cifra de afaceri 5.258.025 lei; profit net 2.113.488 lei20192020: cifra de afaceri 9.118.655 lei; profit net 3.063.539 lei20202021: cifra de afaceri 9.686.911 lei; profit net 4.328.206 lei20212022: cifra de afaceri 10.175.560 lei; profit net 3.518.626 lei20222023: cifra de afaceri 11.326.043 lei; profit net 5.766.046 lei20232024: cifra de afaceri 11.447.988 lei; profit net 4.158.516 lei20242025: cifra de afaceri 13.004.000 lei; profit net 7.071.551 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă47 mii—95 mii5,3 mil9,1 mil9,7 mil10,2 mil11,3 mil11,4 mil13 mil
Venituri totale47 mii0419 mii7,1 mil10,2 mil10,8 mil11,8 mil12,7 mil12,6 mil14,8 mil
Cheltuieli totale405 mii1,1 mil1,4 mil4,8 mil6,6 mil5,8 mil7,5 mil6,1 mil7,7 mil6,6 mil
Profit / pierdere brută-358 mii-1,1 mil-962 mii2,2 mil3,6 mil5 mil4,3 mil6,6 mil4,9 mil8,2 mil
Profit / pierdere netă-359 mii-1,1 mil-963 mii2,1 mil3,1 mil4,3 mil3,5 mil5,8 mil4,2 mil7,1 mil
Număr mediu de angajați11144443—2
Active imobilizate10,3 mil33 mil63 mil78 mil75,5 mil73,7 mil72,1 mil69,9 mil85,4 mil85,5 mil
Active circulante4,6 mil15,7 mil8,6 mil3,3 mil3 mil3,1 mil2,6 mil3 mil3,9 mil2,8 mil
din care stocuri10 mii—————————
creanțe150 mii2,5 mil8 mil1,5 mil975 mii1 mil96 mii114 mii1,3 mil356 mii
casa și conturi la bănci4,5 mil13,1 mil621 mii1,7 mil2 mil2 mil2,5 mil2,9 mil2,6 mil2,5 mil
Cheltuieli în avans———5.1144.6655.3747.2908.7187.6745.895
Datorii6,3 mil30,2 mil54 mil60,3 mil54,9 mil49,7 mil44,3 mil37,7 mil53,7 mil34,9 mil
Venituri în avans011 mil11,1 mil12,4 mil11,9 mil11 mil10,2 mil9,3 mil8,4 mil7,5 mil
Provizioane——————736 mii736 mii693 mii868 mii
Capitaluri proprii8,6 mil7,5 mil6,5 mil8,6 mil11,7 mil16 mil19,5 mil25,3 mil26,5 mil45,1 mil
din care capital subscris vărsat160 mii160 mii160 mii160 mii160 mii160 mii160 mii160 mii157 mii11,7 mil

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 10 din 938 în județul Cluj și locul 284 din 14.557 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.

Firme similare din județul Cluj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 12.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
  • 7010 Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării

Întrebări frecvente despre WINNERS CENTER S.A.

Care este CUI-ul firmei WINNERS CENTER S.A.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei WINNERS CENTER S.A. este 16646505, iar codul de TVA este RO16646505. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2004002802125, iar codul EUID este ROONRC.J2004002802125.

Unde are sediul WINNERS CENTER S.A.?

Sediul social al firmei WINNERS CENTER S.A. este în Calea DOROBANTILOR, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are WINNERS CENTER S.A.?

Activitatea principală a firmei WINNERS CENTER S.A. este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată WINNERS CENTER S.A.?

WINNERS CENTER S.A. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 august 2004, deci are 22 ani de activitate.

Cum pot contacta firma WINNERS CENTER S.A.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru WINNERS CENTER S.A.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cluj-Napoca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are WINNERS CENTER S.A.?

În 2025, WINNERS CENTER S.A. a raportat o cifră de afaceri de 13 mil lei și un profit net de 7,1 mil lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este WINNERS CENTER S.A. plătitoare de TVA?

Da. WINNERS CENTER S.A. este înregistrată în scopuri de TVA din 13 august 2004. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.

Explorează