WIN TIME S.R.L.
RĂSĂRITULUI, ap. 25, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 13,8 mil lei, profit net 250 mii lei, 23 angajați.
Despre WIN TIME S.R.L.
WIN TIME S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 aprilie 2014 cu numărul J2014001392129 și codul unic de înregistrare (CUI) 33077124, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 13,8 mil lei (+21% față de 2024), un profit net de 250 mii lei și 23 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 5,3 mil lei la 13,8 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 27 noiembrie 2017.
Date de identificare
- CUI
- 33077124
- Nr. Registrul Comerțului
- J2014001392129
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 17 aprilie 2014
- EUID
- ROONRC.J2014001392129
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 10.10.2026
din 27.11.2017
reactivat 09.11.2017
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 13,8 mil lei
- Profit net
- 250 mii lei
- Angajați (medie)
- 23
- Capitaluri proprii
- 802 mii lei
- Datorii
- 9,8 mil lei
- Active totale
- 10,6 mil lei
- Marjă netă
- 1,8%
- Cifră / angajat
- 601 mii lei
+21% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 92% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 80 mii | 867 mii | 1,7 mil | 2,6 mil | 5,3 mil | 10 mil | 12,7 mil | 11,4 mil | 13,8 mil |
| Venituri totale | 0 | 125 mii | 932 mii | 1,9 mil | 2,6 mil | 5,4 mil | 10,9 mil | 13 mil | 12,2 mil | 14,9 mil |
| Cheltuieli totale | — | 47 mii | 829 mii | 1,9 mil | 2,4 mil | 5,3 mil | 10,3 mil | 13 mil | 11,9 mil | 14,6 mil |
| Profit / pierdere brută | 0 | 78 mii | 103 mii | 26 mii | 237 mii | 48 mii | 504 mii | 68 mii | 258 mii | 309 mii |
| Profit / pierdere netă | 0 | 77 mii | 94 mii | 6.669 | 212 mii | 828 | 422 mii | 37 mii | 203 mii | 250 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 2 | 4 | 4 | 6 | 12 | 20 | 26 | 24 | 23 |
| Active imobilizate | — | 46 mii | 548 mii | 330 mii | 1,1 mil | 2 mil | 3,4 mil | 3,5 mil | 3,1 mil | 8,4 mil |
| Active circulante | 1.148 | 102 mii | 176 mii | 258 mii | 380 mii | 687 mii | 1,3 mil | 665 mii | 950 mii | 2 mil |
| din care stocuri | 955 | — | — | — | — | 3.218 | 20 mii | 7.153 | 4.594 | 4.841 |
| creanțe | — | — | 92 mii | 66 mii | 251 mii | 442 mii | 1,1 mil | 827 mii | 1 mil | 3,1 mil |
| casa și conturi la bănci | 193 | 102 mii | 84 mii | 191 mii | 129 mii | 241 mii | 151 mii | -169 mii | -83 mii | -1,1 mil |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 64 mii | 52 mii | 115 mii |
| Datorii | 1.104 | 71 mii | 553 mii | 411 mii | 1,1 mil | 2,3 mil | 4 mil | 3,6 mil | 3,5 mil | 9,8 mil |
| Capitaluri proprii | 44 | 77 mii | 171 mii | 177 mii | 390 mii | 390 mii | 771 mii | 683 mii | 686 mii | 802 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 51 din 1.588 în județul Cluj și locul 969 din 35.552 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.
Firme similare din județul Cluj
- HYM SPEDITION SRL · Cluj-Napoca14,5 mil lei · 21 ang.
- EUROPEAN FREIGHT SERVICE S.R.L. · Florești13,8 mil lei · 41 ang.
- AAS TRANSFREIGHT S.R.L. · Cluj-Napoca13,8 mil lei · 9 ang.
- LUCAROM IMPEX SRL · Cluj-Napoca13,5 mil lei · 20 ang.
- OBERMAIR SONDERTRANSPORTE SRL · Cluj-Napoca13,4 mil lei · 13 ang.
- MC OPTIM MIETEN S.R.L. · Sânnicoara (com. Apahida)13,2 mil lei · 21 ang.
- VASMIR TRANS SRL · Turda13,2 mil lei · 6 ang.
- JOLY IMPORT EXPORT SRL · Huedin13 mil lei · 28 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
Întrebări frecvente despre WIN TIME S.R.L.
Care este CUI-ul firmei WIN TIME S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei WIN TIME S.R.L. este 33077124, iar codul de TVA este RO33077124. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014001392129, iar codul EUID este ROONRC.J2014001392129.
Unde are sediul WIN TIME S.R.L.?
Sediul social al firmei WIN TIME S.R.L. este în RĂSĂRITULUI, ap. 25, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are WIN TIME S.R.L.?
Activitatea principală a firmei WIN TIME S.R.L. este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941.
Când a fost înființată WIN TIME S.R.L.?
WIN TIME S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 aprilie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma WIN TIME S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru WIN TIME S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cluj-Napoca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are WIN TIME S.R.L.?
În 2025, WIN TIME S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13,8 mil lei și un profit net de 250 mii lei, cu 23 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este WIN TIME S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. WIN TIME S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 27 noiembrie 2017. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.