Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

VVR TECH S.R.L.

CUI 52674536J2025077712007

SOLD. IOAN CIOCODEICA, București Sectorul 4, București

În 2025: cifra de afaceri 6.931 lei, profit net 5.245 lei.

Despre VVR TECH S.R.L.

VVR TECH S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 octombrie 2025 cu numărul J2025077712007 și codul unic de înregistrare (CUI) 52674536, cu sediul în București Sector 4, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.931 lei, un profit net de 5.245 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52674536
Nr. Registrul Comerțului
J2025077712007
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
10 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025077712007
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6.931 lei
Profit net
5.245 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
5.445 lei
Datorii
1.156 lei
Active totale
6.601 lei
Marjă netă
75,7%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 18% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă6.931
Venituri totale6.931
Cheltuieli totale674
Profit / pierdere brută6.257
Profit / pierdere netă5.245
Active circulante6.601
creanțe3.181
casa și conturi la bănci3.420
Datorii1.156
Capitaluri proprii5.445
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 4.212 din 4.333 în județul București și locul 13.863 din 14.289 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 5829 Activități de editare a altor produse software
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală

Întrebări frecvente despre VVR TECH S.R.L.

Care este CUI-ul firmei VVR TECH S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei VVR TECH S.R.L. este 52674536. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025077712007, iar codul EUID este ROONRC.J2025077712007.

Unde are sediul VVR TECH S.R.L.?

Sediul social al firmei VVR TECH S.R.L. este în SOLD. IOAN CIOCODEICA, București Sectorul 4, București, București Sector 4, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are VVR TECH S.R.L.?

Activitatea principală a firmei VVR TECH S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată VVR TECH S.R.L.?

VVR TECH S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 octombrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma VVR TECH S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru VVR TECH S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 4 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are VVR TECH S.R.L.?

În 2025, VVR TECH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.931 lei și un profit net de 5.245 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este VVR TECH S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, VVR TECH S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează