Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

VIZIMO S.R.L.

CUI 52889284J2025087142005

ANUL 1907, Municipiul Ploiești, Prahova

În 2025: cifra de afaceri 4.000 lei, profit net 623 lei, 1 angajați.

Despre VIZIMO S.R.L.

VIZIMO S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 noiembrie 2025 cu numărul J2025087142005 și codul unic de înregistrare (CUI) 52889284, cu sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală este „Design grafic și activități de comunicare vizuală” (cod CAEN 7412). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.000 lei, un profit net de 623 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52889284
Nr. Registrul Comerțului
J2025087142005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
11 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025087142005
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
4.000 lei
Profit net
623 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
1.123 lei
Datorii
3.347 lei
Active totale
4.470 lei
Marjă netă
15,6%
Cifră / angajat
4.000 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 75% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă4.000
Venituri totale4.000
Cheltuieli totale3.338
Profit / pierdere brută662
Profit / pierdere netă623
Număr mediu de angajați1
Active circulante4.470
creanțe4.000
casa și conturi la bănci470
Datorii3.347
Capitaluri proprii1.123
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 22 din 23 în județul Prahova și locul 765 din 808 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7412 – Design grafic și activități de comunicare vizuală.

Firme similare din județul Prahova

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7412 – Design grafic și activități de comunicare vizuală

  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7414 Alte activități de design specializat
  • 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale

Întrebări frecvente despre VIZIMO S.R.L.

Care este CUI-ul firmei VIZIMO S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei VIZIMO S.R.L. este 52889284. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025087142005, iar codul EUID este ROONRC.J2025087142005.

Unde are sediul VIZIMO S.R.L.?

Sediul social al firmei VIZIMO S.R.L. este în ANUL 1907, Municipiul Ploiești, Prahova, județul Prahova, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are VIZIMO S.R.L.?

Activitatea principală a firmei VIZIMO S.R.L. este „Design grafic și activități de comunicare vizuală”, cod CAEN 7412. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată VIZIMO S.R.L.?

VIZIMO S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma VIZIMO S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru VIZIMO S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Ploiești sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are VIZIMO S.R.L.?

În 2025, VIZIMO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.000 lei și un profit net de 623 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este VIZIMO S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, VIZIMO S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează