VESTMAL TRANS SRL
AȘTILEU, Sat Aștileu, Comuna Aștileu, Bihor
În 2025: cifra de afaceri 308 mii lei, profit net 26 mii lei, 1 angajați.
Despre VESTMAL TRANS SRL
VESTMAL TRANS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 ianuarie 2015 cu numărul J2015000066059 și codul unic de înregistrare (CUI) 33976384, cu sediul în Aștileu, județul Bihor. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 308 mii lei (-6% față de 2024), un profit net de 26 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 289 mii lei la 308 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 9 februarie 2015 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 33976384
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015000066059
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 15 ianuarie 2015
- EUID
- ROONRC.J2015000066059
- Cod poștal
- 417020
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 15.10.2026
din 09.02.2015
din 09.02.2015
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Aleşd
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 308 mii lei
- Profit net
- 26 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 21 mii lei
- Datorii
- 54 mii lei
- Active totale
- 75 mii lei
- Marjă netă
- 8,3%
- Cifră / angajat
- 308 mii lei
-6% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 72% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 239 mii | 223 mii | 222 mii | 246 mii | 273 mii | 289 mii | 331 mii | 271 mii | 326 mii | 308 mii |
| Venituri totale | 239 mii | 223 mii | 222 mii | 246 mii | 274 mii | 289 mii | 331 mii | 271 mii | 326 mii | 308 mii |
| Cheltuieli totale | 274 mii | 212 mii | 211 mii | 236 mii | 237 mii | 276 mii | 327 mii | 264 mii | 378 mii | 277 mii |
| Profit / pierdere brută | -35 mii | 11 mii | 10 mii | 10 mii | 36 mii | 13 mii | 4.203 | 6.924 | -52 mii | 31 mii |
| Profit / pierdere netă | -42 mii | 9.057 | 7.958 | 8.093 | 33 mii | 10 mii | 1.021 | 4.216 | -57 mii | 26 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | — | 3.083 | 2.083 | 26 mii | 17 mii | 9.362 | 1.337 | — |
| Active circulante | 22 mii | 37 mii | 35 mii | 39 mii | 56 mii | 44 mii | 56 mii | 81 mii | 32 mii | 75 mii |
| din care stocuri | — | — | 7.987 | 7.186 | — | 13 mii | 14 mii | 41 mii | — | 14 mii |
| creanțe | 18 mii | 11 mii | 14 mii | 16 mii | 30 mii | 27 mii | 32 mii | 16 mii | 19 mii | 16 mii |
| casa și conturi la bănci | 3.600 | 27 mii | 13 mii | 16 mii | 27 mii | 4.216 | 10 mii | 23 mii | 13 mii | 45 mii |
| Cheltuieli în avans | 81 | 988 | — | — | — | — | — | 18 | 18 | 56 |
| Datorii | 44 mii | 51 mii | 40 mii | 40 mii | 22 mii | 24 mii | 26 mii | 38 mii | 38 mii | 54 mii |
| Capitaluri proprii | -22 mii | -13 mii | -5.190 | 2.903 | 36 mii | 47 mii | 48 mii | 52 mii | -4.502 | 21 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 1.268 din 1.914 în județul Bihor și locul 20.536 din 35.552 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.
Firme similare din județul Bihor
- DENISA & GEORGIANA S.R.L. · Gurani (com. Pietroasa)310 mii lei · 0 ang.
- ITRANSGLOBAL EXPRESS S.R.L. · Oradea309 mii lei · 3 ang.
- DIȚIU TRANS S.R.L. · Oradea309 mii lei · 2 ang.
- GRAND GEVERANS S.R.L. · Sântandrei308 mii lei · 1 ang.
- MAY79 TRANSPORT S.R.L. · Husasău De Criș (com. Ineu)308 mii lei · 0 ang.
- IMMO TRANS FRACHTLOGISTICS S.R.L. · Oradea307 mii lei · 1 ang.
- TAMAEMI TRANS SRL · Marghita307 mii lei · 1 ang.
- HTP ROTRANS SRL · Șumugiu (com. Hidișelu De Sus)306 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 4942 Servicii de mutare
- 5224 Manipulări
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi
- 5226 Alte activități anexe transporturilor
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
Întrebări frecvente despre VESTMAL TRANS SRL
Care este CUI-ul firmei VESTMAL TRANS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei VESTMAL TRANS SRL este 33976384, iar codul de TVA este RO33976384. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015000066059, iar codul EUID este ROONRC.J2015000066059.
Unde are sediul VESTMAL TRANS SRL?
Sediul social al firmei VESTMAL TRANS SRL este în AȘTILEU, Sat Aștileu, Comuna Aștileu, Bihor, județul Bihor, cod poștal 417020, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are VESTMAL TRANS SRL?
Activitatea principală a firmei VESTMAL TRANS SRL este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată VESTMAL TRANS SRL?
VESTMAL TRANS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 ianuarie 2015, deci are 11 ani de activitate.
Cum pot contacta firma VESTMAL TRANS SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0751 *** 492). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are VESTMAL TRANS SRL?
În 2025, VESTMAL TRANS SRL a raportat o cifră de afaceri de 308 mii lei și un profit net de 26 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este VESTMAL TRANS SRL plătitoare de TVA?
Da. VESTMAL TRANS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 9 februarie 2015 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.